Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok,170 centi...

15 éves lány vagyok,170 centi és 77 kg. Azt szeretném, hogy a combomról, a hasamról és a fenekemről menjenek le a pluszok. Hogyan fogyjak le lehetőleg rövid idő alatt? De lehetőleg úgy, hogy a melleim ne nagyon kisebbedjenek.

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Leg magic<3 + diéta

Sajnos a diéta miatt mindenképpen csökken majd a mellméreted, onna fogysz le először.

2009. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha fogysz, mindenhonnan fogysz, helyi zsírégetés nincs. A melleidet azzal tudod kímélni, ha nem két hónap alatt, hanem kitartóan, sok hónap alatt adod le a súlyfeleslegedet.

A futás remek zsírégető, ha sokáig és lassú tempóban csinálod. Az időtartamon van a hangsúly, mert a zsírégetés 30 perc AEROB mozgás (tehát nem torna, hanem futás, úszás, bringa) után kapcsol be, addig vércukrot bontasz.


Én is körte alkat vagyok, mi úgy működünk, hogy fogyni és hízni is a mellünkre szoktunk legelőször. Ebben az a jó, hogy ha lefogysz, aztán 1-2 kilót visszaszedsz, akkor az a melleidre megy majd. Titok: fogyás után eddzed a fenék-comb-hasizmaidat, az edzett izomzat nyugalmi állapotban is több energiát használ fel, mint a plöttyedt.

2009. febr. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!