Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A győri édes zabfalatok...

A győri édes zabfalatok tényleg nagyon hizlal?

Figyelt kérdés
A sima....mmint nem az almásra v csokisra gondolok hanem a simára.
2011. jún. 27. 19:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Édesjóistenem mi megy itt. Ma megettem egy csomaggal (eredetit). Meg pénteken is. Basszus, fogytam. Ja! Szálkásodtam is. Első komment: nem nem klasszikus édesség. Utolsó komment: nem nem ehetsz helyette sima kekszet, teljesenmás. Cukor: ja van benne 100grammban 24,5 gramm. Ha semmit nem csinálsz csak felkelsz és bambulsz egész nap az ágyon akkor ennyi cukor kell a napi működéshez. Szénhidrát: az is van benne. Mi vele a baj? Majdnem 40% zabpehely van a cuccban

cuccban pontosabban 38%. Ha henyélnék egész nap ennék kb 2 darabot de hál istennek napi mozgás híve vagyok és a normális táplálkozásé. Azzal kell foglalkozni nem az ilyen (bocsáss meg) buta kérdésekkel. Egy csomag ilyen keksz ~1000 kalória. Igenám, de marhára nem mindegy, hogy megeszel egy ilyen kekszet vagy 2 kolbászt mustárral kenyérrel meg hasábbal ami kb megint 1000kalória (sok a változó itt most hozzáteszem mielőtt lehurrogtok). Zabpehely: telítettséget okoz, gazdag vitamin és ásványianyag forrás. Ha olyan a munkád akkor simán inkább ebből kapj be egyet ha éhesnek érzed magad, de mondjuk előtte próbáld ki, hogy iszol cukrozatlan folyadékot mert gyakori hiba, hogy az ember a szomjúságra azt hiszi, hogy éhes. Simán lehet, hogy csak száradsz ki. Ha sulozol még inkább egy két ilyet óra közben akár, hogy szünetre teltségérzeted legyen és ne támadd meg a büfét ipari hulladék minőségű kajáért. Sorry ezúton is a formalitási hibák miatt, mobilrol irtam

2014. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én edzés előtt dobok be pár darabot a kókuszos verziójából, hosszú ideig ellát energiával.
2019. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!