Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A győri édes zabfalatok...

A győri édes zabfalatok tényleg nagyon hizlal?

Figyelt kérdés
A sima....mmint nem az almásra v csokisra gondolok hanem a simára.
2011. jún. 27. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
édesség... naná hogy hízlal. megeszed , sok aklória és cukor van benne, fél óra múlva meg éhes is leszel.
2011. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

hát egy keksz az kb 60 kalória. és ráadásul csupa szénhidrát, semmi fehérje vagy zsír :S

szóval igen, hizlal

2011. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Nehogy azt hidd ,hogy 60 kalória keksz elhízlal.

Fogyózás alatt is kb 1500 kalóriát megeszünk naponta,az a 60 ami a kekszben van,az nem oszt, nem szoroz semmit.

2011. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
húúú utolsó: picit megnyugtattál...mert fogyókurázom és ma ettem kb.3dbot :S az sok??? holnaptól nem eszek semennyit......
2011. jún. 27. 19:26
 5/12 anonim ***** válasza:

3 db, napközben, 1 héten 1x pl belefér.

Gondolom, hogy nem eszed minden nap, meg csomagszámra:-D

Emiatt ne idegeskedj:-)

(Én ma megettem egy fél túrórudit műsoron kívűl, mármint pluszban. Szerintem nem azon fog múlni.)

2011. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodtan megehetsz 3 db-ot, ha belefér a napi szénhidrát-mennyiségedbe!

És ne estefelé edd, hanem reggelre nyugodtan. De tényleg csak pár darabot! :)

2011. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
okéé. Köszönöm. :)))
2011. jún. 27. 20:30
 8/12 anonim ***** válasza:
meg az jo is ha neha pluszba kicsit eszel...:) nyugodj meg, az csak felgyorsitja az anyagcseret.. persze ccsak igy heti 1xer csinald.. :) Es ne panikolj.. ha tudnad en most megint h bunozok az edesegekkel:)) de .. sajnos nemtudtam megallni, de majd holnap es holnap utan meg azutan kevesebbet eszem es ujra ugyan ugy csinalok mint eddig, folyatom :) szoval ne ilyedj meg:)
2011. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Szerintem, ha mindennap megeszel belőle 1-2 darabot, attól még nem vágod el a fogyókúrádat. Hülyeség azt hinni, hogy minden tilos - ettől kifutnék a világból. Döntsd el, hogy mi a célod, pár hetes, hónapos fogyókúra vagy életmódváltás.
2012. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Épp most akadtam ki rajta.. hogy full úgy adják elő hogy mennyi rost meg ez meg az, csak azt nem mondják, hogy telebasszák cukorral, ennyi erővel ehetsz rendes kekszet is, ugyan úgy hízlal -.-"
2012. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!