Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék 5 kg-ot fógyni...

Szeretnék 5 kg-ot fógyni hatásosan! Mit egyek vagy tegyek?

Figyelt kérdés

nem tudok diétákat vagy ilyesmiket csinálni mert iskolába járok ott nem tudok mást enni csak egy szedvicset.A szüleim külön nem főznek nekem azért mert én fogyózom mert pl szerintük nem is kéne...de az engem nem érdekel,de ha például megkérem őket hogy vegyenek nekem teljes kiörlésű kenyeret vagy ilyesmi azokat meg teszik,vagy gyümölcsöt stb... sokan mondják 5 kg nem olyan sok könnyen leadhatóó!! de hogy???

(16/L)


2009. márc. 25. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Neeem vagy te kövér, seeeemmi az az 5 kiló, stb...gondolom ezt akartad hallani.


Szánalmasak vagytok az ilyen problémákkal.

2009. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mozogj sokat, az a legfontosabb. Emellett - ha rendesen csinálod - nem kell koplalnod, csak egyszerűen normálisan étkezz, hanyagold a cukros üdítőket, édességeket. Ha ezt betartod hipp-hopp már le is adtad azt az 5 kilót.

Sok sikert!


Remélem segítettem!

2009. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát te hülyee vagy ha ezt akarnám hallani akkor pl leírom a magasságom meg hogy hány kg vok...mert akárhányszor szóba jönn ez a téma ezt kell hallgatnom "jajjjj nem kell fogynod" de direkt nem írtam le mert nem erre vagyok kiváncsi hogy kelle fógynom vagy nem mert azt ne más határozza meg nekem hogy mennyit kell fógynom!meg mi az hogy 5 kg semmi? hát igen is hogy számit 5 kg... szóval nem jött össze a hülye vakerod!!!

A másik válaszolonak meg köszönöm a válaszát!:)

2009. márc. 25. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
*fogynom
2009. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nem muszáj szendvicset enni suliban, viszel kaját ételhordőban és ennyi. Más is jár iskolába, munkába és mégis be tudják tartani a fogyókúrát, ha fontos nekik, hogy elérjék a céljukat.
2009. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!