Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel lehet...

Milyen módszerrel lehet hatásosan fogyni?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni, hogy milyen módszert válasszak ha 8 kiló zsírtól szeretnék megszabadulni? Tudom a fogyókúrák nem hatnak tartósan. Az életvitelen kell gyökerestől változtatni. De hogyan csináltátok? mit és mennyit mozogtatok, mit ettetek és mit hagytatok ki teljesen az étrendből? Mennyit fogytatok mennyi idő alatt vele? Köszi szépen! L/23
2011. febr. 13. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

A gyors fogyás sosem eredményes havonta 2 kg sztem pont jó.Az étrendenből ki kellene hagyni a chips eket a csokikat cukrokat az édességeket és a lisztes kajákból sem lehet túl sokat enni a barna vagy rozsliszt a legjobb.sok gyümölcs zöldség. Ha tésztákat eszel válassz durum liszteset. Naponta igyál meg másfél 2 liert szénsavmentes vizet.Hetente 3x tornázz mindegy hogy mit csak mozogj!

sok sikert!:)

2011. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan nem lány vagyok de az én tanácsom ami nekem bevált, hogy bicajozz sokat. Miért? Azért mert én nekem 3 hónap alatt sikerült vele 10 kg-ot leadnom és nem lógott a bőröm. De volt már sztem rengeteg ilyen kérdés ezen az oldalon szinte napi rendszerességgel tesznek fel ilyen kérdéseket a válasz hogy hogy tudnék fogyni? Hát mozgással és kevesebb zabálással röviden ennyi
2011. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 25 kg-ot fogytam egy fél év alatt a következő módszerrel: Az én meggyőződésem, hogy a fogyókúrák többsége azért bukik el, mert az ember lelkileg nem bírja, hogy nem ehet azt amit szeret. Én utánajártam a neten, hogy melyek a legalacsonyabb kalóriatartalmú ételek azok közül amiket én szeretek: zöldség, gyümölcs könnyű fehérjék. Délelőtt ( a reggeli üres temám után, amit egyébként szintén csak igy szeretek!)csak nyers zöldséget és gyümölcsöt eszek az idénytől és étvágyamtól függően: alma, narancs, grape-fruit, karalábé, karfiol, sárgarépa, retek. Ebédre: sovány túró,v. sovány sajt, v. csirkemellsonka, v. natúr csirkemell sütve, ezek magában. Uzsonnára egy kis joghurt. És a vacsora az nálam teljesen normális. A családommal leülök a megterített asztalhoz, és akár töltött káposzta, akár rántott csikre sült kruplival, eszek egy normális adagot. Mert így ki tudok tartani egész nap, mert tudom, hogy este ehetek normálisan. Nekem ez nagyon bevált, csak ajánlani tudom. Mellette napi 1 órát szobabiciklizem, és nagyon sokat gyaloglom. ( ezt úgy értem, hogy reggel ugyan nincs időm, de délután gyalog jövök haza a munkahelyemről. Ez úgy 2,6 km.) No jó, hétvégén azért lazítok az evésben és a mozgásban is. De így is működik.
2011. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

21.34 -es vagyok.

Az a "reggeli üres teám" szeretett volna lenni. :)

2011. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha rám hallgatsz inkább a reggelid lesz az ami jólesik, nem pedig a vacsora, ahogy az előttem szóló írta. Kalóriabomba után lefeküdni nem a legjobb ötlet. Bár én aszkéta típus vagyok, és teljesen meg tudom állni, hogy édességet, vagy zsíros kajákat egyek, tény, hogy ez a többségnek nem megy. Vagyis inkább nem akarják eléggé.
2011. febr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2011. febr. 14. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!