Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak nekem rontja el az a 4...

Csak nekem rontja el az a 4 kg felesleg a nyaramat?

Figyelt kérdés
159cm/47kg vagyok.Ma épp készültem a strandra, de előtte megnéztem magam bikiniben a tükörben.És mint mindig, elsírtam magam..Ezért fogtam magam, és inkább itthon maradtam, és elhatároztam, hogy amíg le nem fogyok 4 kg-ot, nem megyek strandra..Így szerintem a nyaram is pocsék lesz.Egyébként fogyókúrázok.Napi 5x eszek.Kevés szénhidrátot, sok fehérjét, zöldséget és egy kevés gyümölcsöt.E mellett heti 5x mozgok, 4x konditeremben, 1x pedig kardiózok.Így kb. mennyi idő múlva megy le az a 4 kg?
2011. jún. 23. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
elmebeteg vagy. amúgy kb 1 hónap.
2011. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
inkább hízz 4 kg-ot, te liba
2011. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
igen, csak neked! :D
2011. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak nekem rontja el a 38 kg felesleg a nyaramat?
2011. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak nekem nem rontja el a 15 felesleg a nyaram? haha
2011. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És az a baj, hogy egész életemben mással nem foglalkozok, csak a kalóriákkal, és most is olyan szinten bűntudatom van, mert iszonyatosan sokat ettem, méghozzá este..Legszívesebben meghalnék.Tönkrevágtam az egész fogyókúrám..:(
2011. jún. 23. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:
anorexiás vagy
2011. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de nem ártana neked egy pszichológus...

A súlyod teljesen jó, hol lenne rajtad 4 kg? Ne akarj fogyni.

Menj nyugodtan strandra, az emberek nem azért mennek hogy rajtad röhögjenek, akárhány kiló is vagy. Mi értelme elrontani a nyaradat, úgy őszintén?

2011. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi van, ettél 2 almát meg egy fél szelet kenyeret?

Én dupla ennyit akarok fogyni, de semmi bajom, strandra is megyek, bikiniben.

2011. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is rontja az összképem a 12 kg feleslegem, meg a lapos seggem, a vastag combjaim, a szinte semmi derekam, de azé elmegyek strandra, hátha addig elfelejtem, te meg addig lesz.phatsz a 4 kg feleslegeddel együtt, nem vagy 100-as. Fogadok, max 15 éves vagy, és mivel vége a sulinak, rohadtul unatkozol.
2011. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!