Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sétálással, vagy biciklizéssel...

Sétálással, vagy biciklizéssel lehet jobban fogyni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés,mert nem mindegy hogy melyikből mennyi . Más dolog 3 km-t legyalogolni,vagy pedig 3 km-t letekerni.
2011. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
szerintem mind2 jó csak nem mindegy hogy melyikből mennyit :) a biciklizésből több m-t kell megtenni :D am én futni szoktam esténként :D ;)
2011. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
78kg val nem jó 5let futni
2011. jún. 18. 12:44
 4/15 anonim válasza:
elnézést!!! nem tudtam hogy ön 78kg :/ akkor szerintem egyik nap biciklizzen másik napon mes sétáljon :D
2011. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78 kgval mi a baj mekkora magasság párosul hozzá?
2011. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78 kilóval bőven lehet kardiomozgást végezni (futni is, de nem muszáj), hacsak nem vagy extrém alacsony. Ez nem akkora túlsúly, hogy tönkremenjen a térded (de természetesen le kell fogyni).
2011. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért azt nem árt tudni, hogy a futás már normál súlynál is igen erösen koptatja a térdet. EZÉRT sokkal jobb a gyors (és itt kimondottan gyorsat kell érteni ez alatt) gyaloglás - legalánn 40 percig folyamatosan. Ez a térdnek is jöbb és a legtöbb embernek kevésbé megeröltetö.
2011. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Na most a sétától soha nem fogsz lefogyni.

Nekem elhiheted,én ,évek óta minden nap sétálok ,de még egy dekát sem fogytam.

2011. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én étkezés módosításával mindkettővel fogytam,a gyaloglás annyiból jobb hogy lendületesen rövidebb táv is elég az olyan eredmény eléréséhez,ami pl biciklivel dupla olyan hosszú szakaszt jelent (vidéken,kisvárosban szoktam biciklizni,de nincs sok kedvem a város széléig tekerni,kb 16 km-t csakhogy lendületes és egyenletes tempójú legyen,épp ezért gyaloglom körbe nyolcszor este a háztömböt :DD) Ha szobabicikliről lenne szó,akkor viszont a bicaj a jobb-szerintem.
2011. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
176cm vagyok 18L
2011. jún. 18. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!