Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most zsír- vagy izomvesztés?

Most zsír- vagy izomvesztés?

Figyelt kérdés
Ha csak izomból vesztenék tömeget, akkor a ruhaméretem az változna? Mert egyébként heti fél kilókat fogyom, szal nem drasztikus a dolog:D Hogyan bizonyosodhatnék meg arrol hogy nem izmot vesztek hanem zsirt nagy arányban? Testzsír%mérésen kivül van még vmi látható jele annak ha vki izomból v zsirbol veszit?
2009. márc. 22. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán abból, hogy ha a teljesítő képességed ugyanolyan vagy jobb, mint a diéta kezdetén, ha jó erőben vagy és láthatóan csökken a körméreted miközben a testsúly veszésed sem drasztikus, akkor inkább zsírból fogysz. Egyébként érdemesebb inkább centiket mérni, mint kilogrammot, pontosan azért, mert nem tudhatod, hogy most a zsírtömeged csökkent (ami egy lassú folyamat), vagy az izomtömeged nőtt (szintén lassú), vagy izmot vesztettél (drasztikus diéta esetén gyorsan végbemegy, de levertség, fáradtság és csökkent erőnlét jellemzi.)


Legjobb barátod diéta alatt a tükör, és nem a mérleg!

2009. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Amugy heti fél kiló a fogyásom,és energikusabb vagyok:) drasztikus koplalós diétába sose fognék, pedig van még rajtam egy 8-10 kiló felesleg, inkább lassan de tartósan:)
2009. márc. 22. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!