Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elhagyjuk a fehérlisztet...

Ha elhagyjuk a fehérlisztet és fehércukrot, meg a többi feldolgozott vackokat, tényleg leugrik rólunk 2-3 kiló, vagy csak bíztatás? Centikben is látszódna?

Figyelt kérdés

Jól hangzik, de nem hiszem, hogy igaz! :(

Esetleg 2-3kiló leadása viszonyleg gyorsan és tartósan?


2011. jún. 15. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
igen igaz + mozgás+zöldség+gyümöklcs
2011. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, oké, köszi! :)
2011. jún. 15. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:

És elsősorban a mozgás ér el eredményt. Amúgy :) De a gyümölcs se árt.


Mondjuk, ha megfelelő mennyiséget eszel, eleget mozogsz, eszel zöldséget-gyümölcsöt, akkor már ehetsz nyugodtan fehérlisztet.


Amúgy a fehérliszt miért "feldolgozott vacak"? :)

2011. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
:D egyébként igen igaz. Étrend: amit megveszel: gyümölcs, zöldség még szépen nyersen nem konzerv meg ilyenek, teljes kiörlésű kenyér, fehér hús szép zsírmentes, joghurt ami nincs tele cukorral, müzli-amit te magad állítasz össze különböző magvakból és gyümölcsökből, 100%-os gyümölcslé illetve szénsavmentes ásványvíz. Ha ezt csak egy hónapig tartod be, sőt elég két hét is tuti, hogy fogyni fogsz, és nem kell mellette naponta órákig tornázni (de persze az sem árt). Nekem ez személyes tapasztalat, de úgy, hogy nekem egymás után jeletkezett két allergia az egyik a tejre a másik a tojásr, és rengeteg élelmiszerről lemondtam ugyanis adalékként szinte mindig van benne vagy ez vagy az :@ szóval csak így a nyers dolgokat vettem meg és, hát én nem akartam fogyózni, de sikerüt majdnem 5 kilót leadnom. Persze közben lehet bűnözgetni egy kis étcsoki, belefér egy kis fagyi, és akkor meg lehet tartani.
2011. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó, imádom a személyes tapasztalatokat! :D
2011. jún. 15. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!