Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok kövér, mindenemmel...

Nem vagyok kövér, mindenemmel megvagyok elégedve csupán a hasam nem feszes, löttyedt, kis úszóguminak mondanám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Diétázni nem szeretnék főleg a hasam miatt nem, mert az egész testem OK csak ez az egy zavar. Gondolom valami hasizomgyakorlat segíthetne vagy nem?

Kérlek segítsetek köszi

17/l


2009. márc. 21. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel. A baj csak az, hogy a zsír felszívódása nem onnan kezdődik meg, amit dolgoztatsz, hanem ahol a leglazább a zsírszövet. Ezért fogyunk mi nők sokszor a mellünkről.

De a hasizom-gyakorlatok sokat segíthetnek, ha rendszeresen csinálod őket. Ez a titka és akkor lehet bármilyen sűrű a zsírszövet :)

2009. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj sok felülést, hasprést és lábemelést. Az segít leégetni a zsírt az úszógumidból és átalakítja izommá. Ajánlom még a hullahopp karikát azzal is jól lehet formálni a csípőt.
2009. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm szépen.

Akkor mától hasizom, felülések, hasprések, lábem,elések...

Utánanézeka a gyakorlatok után és végzem.

Tudom a rendszeresség a fontos :)

2009. márc. 22. 10:58
 4/6 anonim válasza:

szio, nalam is ez a problema elojon tavasszal, a tavaj a "folias modszerrel " tuntettem el, az iden is lehet azt fogom alkalmazni:P

> sztreccsfoliaval korbetekerem a hasamat es ejszakara ugy hagyom( igaz nem szabadna oan sok ideig, csak 20-30 percet, mert ienkor nem kap levegot ott a bor) de par alkalomtol nem hiszem h nagy baj lenne ha teljes ejszakat hagyom :P reggel mikor leveszem a folian latszanak a zsirfoltok! nekem ez hatasos'


..ha gondolod probald ki, sok szerencset


21/L :)

2009. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!!!

Kipróbálom, egy próbát megér és hátha beválik

2009. márc. 22. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Felülések, piátesz gyakorlatok...
2009. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!