Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mutat többet a mérleg?...

Miért mutat többet a mérleg? (többi lent) Mikor várhatok súlycsökkenést is?

Figyelt kérdés

Szóval 2,5 hete tornázok, azóta 11 edzésen vagyok túl. Az étkezéseimbe beiktattam több zöldséget, kenyeret 1 szeletet eszek egy nap, általában azt eszem, ami itthon van, de fél adagokat. Eddig elég sokat ettem. Ma ráálltam a mérlegre és 1 kilóval több vagyok. Ez miért van? Nő az izmom? Mert lemértem magam most megint centivel, a hasamról eltűnt kb. 3-4 cm, jobban állnak rajtam a ruháim, feszesebb vagyok és tényleg "kisebbnek" tűnök, de a mérleg többet mutat.

Most nem azon az 1 kg-n vagyok kiakadva, mert tudom, hogy ingadozik, csak tényleg szemmel látható a változás és őszintén szólva, mást vártam. Ennek ellenére folytatom, mert jobban érzem magam, csak a magyarázatra lennék kíváncsi, hogy mi megy végbe ilyenkor a testben, mert azzal nem teljesen vagyok tisztában.


2011. jún. 10. 21:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha megfog jönni akkor elkezd a szervezeted vizet visszatartani, de írod, h megittál 1 litert meg kávét akkor ne is csodálkozz a súlyodon nyugi szerintem nem híztál semmit!
2011. jún. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!