Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyókúrázzak ha csontsov...

Hogy fogyókúrázzak ha csontsovány szeretnék lenni? Természetesen nem koplalással.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 20:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a testzsírszázalékod csökkentése a cél, akkor ne kalóriát számolj, mert az éhezéshez vezet és izomból is fogysz akkor rendesen. Inkább egyél naponta kb. ötször szénhidrátszegény és fehérjében gazdag ételeket. Emellett menj el sportolni valamit. Aerobik, fitnesz stb. Súlyzós edzést is nyugodtan megpróbálhatod, mert az jelentősen segíti zsírt veszíteni és közben formál. Nem kell félni hogy izmosodsz, megbeszélheted az edzővel, hogy nem testépíteni akarsz, hanem formálódni és olyan edzéstervet állít neked össze.
2011. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

bazzeg te hülye vagy

én 160/48 vok és a legvékonyabb az osztban, te meg 155/52

tökéletes párositás

am ha télleg van rajtad felesleg, az még sztem szexi is (am lány vagyok:D)

de ha nagyon szeretnél fogyni akk ne egyél semmit kb két héten keresztül natúr joghurton, kefiren, zöldség-gyümin kivül semmit ,és jó sok vizet;)

am bnőm fél éven keresztül nem reggelizett és nem vacsizott és lefogyott vagy 10 kg, de ezt nem ajánlom

2011. jún. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 werda papa válasza:
Vagy kezdj el járni Brazil-jiu-jitsura és 2 hét alatt lemegy rólad 10 kg :D:D én fiú vagyok de k*rva állat sport és az edzésen fogysz rendesen:D:D 1 éve tolom már lassan és amikor elkezdtem bele se gondoltam hogy ebből még alakformálás is kisülhet....akkor voltam 16 kg. XD most vagyok 88kg 190 cm magas :D és ami nagy dolog számomra hogy kockás hasam van...ez álom sok srácnak :P am aki a fehérjés étrendet mondta annak higgy ;) tényleg jobban jársz mint a kefírtől szétfosom a wc-t fogyással :D::DD
2011. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 werda papa válasza:
*javítok 106 kg voltam nem pedig 16:D:D::D:D:DDDDDDDDD
2011. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

már néztem hogy 16 kilósan kezdted xDDD de így már ok :D kicsit reálisabb :D kipróbálom majd a fehérjéset, a kefíres amugy is felejtős, tejérzékeny vagyok :D


egyébként köszönöm a használható válaszokat:)

2011. jún. 17. 16:28
 16/21 anonim ***** válasza:
Itt mindenki anorex őrült? te már most túl vékony lehetsz. 1000 kalória per nap? Normális vagy? még az 1200 is kevés.
2011. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
nem vagyok túl vékony, sőt vékony se :/ mások is mondják úgyhogy nem csak beképzelem, nem vagyok anorexiás.
2011. jún. 18. 17:59
 18/21 werda papa válasza:
Hát az 1200 tényleg kevés....egy férfinak...de ő lány és igazából nincs kitéve nagyobb fizikai aktivitásnak...szóval az az 1200 kalória pont fedezi majd a napi energiaszükségletét :) persze nem ez nem azt jelenti, hogy kötelező módon minden nap ekkora legyen a maximális bevitel,ha aznap mozogni fogsz pl elmész kocogni(ami a legjobb mozgásforma mivel minden fontosabb izomcsoportot megmozgat) akkor aznap próbálj meg például reggel nagyobb mennyiségű tápanyagot bevinni...pl egy rántotta 3 tojásból + zöldségek... legjobb ;)
2011. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 werda papa válasza:
de mivel ahány ember, annyi ízlés.... ezért reggel az is jó, ha 2 banánból meg fél liter tejből csinálsz egy turmixot DE előtte teszel bele tojást is, 2 darab bőven megteszi majd ;)
2011. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
a minden napos fitness terem nagy fizikai aktivitásnak számít? mert szerintem igen :D nagyon sokat mozgok, ezzel nincs baj. hát tojást nem ehetek. teljes kiőrlésű kenyér jó reggelire mozgás mellett?
2011. jún. 21. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!