Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha reggelire eszek kiflit,...

Ha reggelire eszek kiflit, vagy kenyeret, de odafigyelek a napi bevitt kalóriára. Fogyhatok?

Figyelt kérdés
...vagy teljesen el kell hagyni a kenyeret?
2011. jún. 7. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, és nem is szabad elhagyni teljesen a kenyeret. Méghozzá azért nem, mert életed végéig nem tudsz nem enni kenyeret. Ha meg sokáig megvonod, majd ismét eszed (a szénhidrátot), akkor visszahízol.

Nyugodtan ehetsz reggelire 1 kiflit, csak legyen benne valami értelmes dolog is, pl. sonka, sajt meg persze zöldség. Még jobb lenne, ha teljes kiörl. kiflit/zsemlét/kenyeret ennél, de ha nem megy, jó a kifli is.

2011. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ma nem kaptam a boltba kiflit,így kenyeret vettem.csirkemellsonkával és uborkával ettem.falun lakunk,majd utánajárok ezeknek a teljes kiőrlésű kifliknek :)

és köszönöm

2011. jún. 7. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam javasolni, hogy amelyik diétában szerepelnek a következő szavak, azokat messze el kell kerülni: SOHA, KELL, TILOS, MINDIG, ÉLETED VÉGÉIG, VÉGLEGES, NULLA...


Vannak szabályok, irányok, de nem hiszek a drasztikus megoldásokban. Pl a kenyér/péksüti vonal hízlal, ezt mindenki tudja. Te is. De nem egy kiflitől fogsz elhízni, hanem attól, ha az étrendedben több a szénhidrát mint kellene.

Reggelire májkrémes kifli magában nem jó, mert csak zsír és szénhidrát, de mondjuk egy tojáskrémes kifli, salátalevéllel, uborkaszeletekkel mindjárt jobban hangzik. Szebb is, laktatóbb is, a zöldek szinte alig tartalmaznak kalóriát. Vagy csirkemelles szendvics, vagy kapros-fokhagymás túró retekkel, paprikával és egy kiflivel... Szóval beleférhet, csak ne uralkodjon, és ne legyen minden nap, minden étkezéhez kifli :)

2011. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lassan írok...

Még nem láttam a kenyér-csirkemmellsonka-uborka kombót. Az szerintem tök jó. Persze az arányokra figyelve... ha az uborka nem csak 3-4 vékony karikát jelentett (az csak dszítés) akkor oké. Ne parázz mindenen! Apró lépésekben tedd jobbá az életedet, és lassan fogyj le! Sok sikert, és kitartást!

2011. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!