Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 10 gramm tejcsoki a kávé...

Napi 10 gramm tejcsoki a kávé mellé belefér?

Figyelt kérdés

Általába reggeli és ebéd között, vagy ebéd után elmajszolgatok egy kis tejcsokit egy csésze kávéval, totál kielégíti az édesség igényem. Minden napos szinten nem árt meg?

(étcsokit nem szeretem, és meg is fogja a székletet, ami nekem nagyon nem jó, mert már alapjáraton is nehéz az ügy...)


2011. máj. 25. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
10 g az nem számottevő mennyiség kcal-ban nézve (szénhidrátra meg zsírra való tekintettel sem), ennyit nyugodtan.
2011. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát nem árt meg de észre fogod venni a csokit egy idő után főleg ha a kávé is édes:)
2011. máj. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

néha kell valami ilyesmi is, különben biztos begolyóznánk :D legalább is én. mindig szoktam "bűnnapot" (nem azt jelenti, hogy aznap össze-vissza zabálok) tartani, és utána simán megy tovább a fogyókúra. Sőt, engem ez még ösztönöz is a sportban.


Eddig semmi veszélye nem volt a "bűnnapoknak" a fogyókúrámra nézve, szépen mennek a kilók:) Szerintem kell a léleknek 10 gramm csoki :)

2011. máj. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem is az hogy ettől vége a világnak hanem maga a rossz szokás hogy minden nap a kávédhoz csokit eszel.
2011. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tegnap 23:20

Nekem is édes minden nap a kávém, az édesítőszertől:-D

Eddig nem vettem észre semmi szokatlant xD

2011. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Amúgy azt olvastam, hogy az édesítő becsapós, mert megemeli az inzulinszintet, de a várt cukrot nem kapja, és éhes leszel tőle. Viszont át tudom verni egy kis csokival :P És persze, oké, nem eszem minden nap, csak mondjuk amikor nagyon kéne vmi édes :)
2011. máj. 26. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!