Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegyük fel egy ilyen kinézetű...

Tegyük fel egy ilyen kinézetű formátlan lány mennyi idő alatt, és mivel (mit, hányszor egy héten, hány percet) válhat ilyenné? (lent képek)

Figyelt kérdés

tehát mondjuk róla van szó:

[link]


ilyenné:

[link]


ha tegyük fel az étrendje tökéletes, mit hogyan mennyit hányszor mozogjon hogy olyan legyen?


ezek közül a mozgások közül:

kocogás, séta, biciklizés, ugrókötelezés, torna


2011. máj. 11. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az első kép nem jön be nekem:S
2011. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem az első kép nem jön ki... azt írja ki, hogy nem található.. S:
2011. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első kép nekem sem jön be.

Ha az étrendje tökéletes, akkor napi egy óra alakoformáló torna, és egy óra futás már elég lehet.


Az ilyen test 50%-ban genetika, és a többi múlik az étkezésen és a sportoláson.

Sajnos... :(

Az alap testfelépítésed, az arányaid, a csontozatod valószínűleg teljesen más. Ne másra akarj hasonlítani, magadból hozd ki a legtöbbet.

2011. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de mennyi ideig? mármint fél év vagy mennyi?
2011. máj. 11. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Többet kell enni, több fehérjetartalmú ételt (tojás, hús) és tésztát, és a fentiek közül leginkább torna vagy aerobic minden második nap, 1-1.5 óra. A többi csak lábra és combra erősít, felsőtestre nem. Talán fél évbe belefér, de lehet hogy 1.

Amúgy Gisele Bündchen a legjobban kereső modell manapság, neki gondolom grammra kiszámolják, hogy miből mennyit egyen és személyi edzők foglalkoznak vele.

2011. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első kép itt: [link]
2011. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!