Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tojás tényleg fogyókúrás étel?

A tojás tényleg fogyókúrás étel?

Figyelt kérdés
Az egyik oldalon láttam egy tojásos fogyókúrát ! Az a lényge hogy egy héten keresztül csak tojást lehet enni ! Ez be válhat?
2011. máj. 7. 20:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nagyon egyoldalú ez. nem jó.
2011. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
46%

Én az esküvőnkre készülve (bele kellett fogynom a menyasszonyruhámba) másfél hétig csak tojást sajtot és paradicsomot ettem.

Fogytam öt kilót tőle.

2011. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
53%
jáááj
2011. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%

Tojás, beválhat...

Ja, olasz vagy, a ragozást meg kened-vágod?

Komolyan, hova süllyedünk? XD

2011. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért de ha tényleg csak egy éve tudsz magyarul, akkor tiszteletem, én teljesen magyar vagyok, és egy éve költöztünk ki németországba, és a helyesírásom szörnyü lett!!!
2011. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

20:25 "másfél hétig csak tojást sajtot és paradicsomot ettem" -mesélsz erről? nem lett utána rossz hatása?

mert a tojásról azért rosszakat is mondanak(koleszterin)

-hányszot ettél? mennyit?

2011. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én nem csinálnék ilyen diétát. Egyébként a tojás egészséges, bármennyit ehetsz belőle - de hogy csak azt, annak nem sok értelme van, és unalmas is. A legújabb kutatások kimutatták, hogy egyértelműen jó hatással van a koleszterinre, és nem igaz, hogy növeli a koleszterinszintet.

Edd reggelire rántottaként - kenyér nélkül -, egészséges és nem hizlal.

2011. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez már röhej XD itt mindenkit akit megszidnak helyesírásért az azzal védekezik hogy nem magyar... :D
2011. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hallottam erről a fogyókúráról, vmi hollywood-i diéta a neve, a 60-as években alkalmazták a filmdívák előszeretettel, hogy egy-egy szerep kedvéért gyorsan, látványosan (és elég drasztikus módon) lefogyjanak. Meg volt szabva, hogy mikor mennyi tojást lehet enni, és asszem max egy hétig lehetett alkalmazni, mert tényleg csak egyszeri gyors fogyásra jó, nem életmódváltás - ezt még ők is tudták. Szóval ha a tartós fogyás a cél, akkor nem a legjobb, de ha csak gyorsan kellene egy eseményre pár kilót ledobni, akkor igen, létezik...
2011. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

20:25-ös vagyok. Reggelire ebédre és vacsorára is csak 2-2 főtt tojást, egy paradicsomot és egy darabka sajtot ettem. Meg mellé a rengeteg kávé és cigi, de az élvezetből, nem a fogyókúra része volt:) Mihelyst belefértem a ruhába, újra ettem mindent rendesen, csak kisebb adagokat. Azért nem viselt meg, mert az egyetem sem ettem rendesen soha, így még emlékezett a szervezetem a sok koplalásra...

Semmi gondom nem lett utána. Ja, és olyan 5-6 kilót fogytam a 60 kg-ból.

2011. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!