Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok volt mára ennyi kaja?

Sok volt mára ennyi kaja?

Figyelt kérdés
Reggel ittam egy kávét(2 kockacukorral) és fél kiflit. 1-kor hazajöttem megint egy kávé ( 2 cukorral) tejszínes gombalevest kb 3 dl-l, meg sajnos kb 3 dl- nyi spenótfőzeléket 2 szelet bundáskenyérrel. Délután meg 3 újnyi sajtot kb 100 g sertéspárizsival.
2011. máj. 6. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha! El fogsz hízni holnapra! Nem volt sok, de túl fogyókúrás se, mert a kaják minősége itt-ott nem megfelelő. Bár attól függ, hogy mit szeretnél elérni ezzel a táplálkozással. Egy átlagos embernek még kevés is ez egy napra!
2011. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem volt sok, holnapra azért iktass be reggeli tojást és zöldséget is, tízórai gyümölcsöt, vacsorára meg megint valmi zöldség és fehérje, spenóthoz meg egyél máskor tojást is, de nem volt sok
2011. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Vigyázz, a végén nehogy minél később halj meg!


Szánalom, SEMMIT nem ettél, még kajálj be nyugodtan, nem fogsz hízni.

2011. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én sajnos ettől is hízok, de nem tudom miért:S
2011. máj. 10. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!