Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hulahopp karika formálja a...

A hulahopp karika formálja a feneket és a combokat is? Milyen más módszerrel lehet fogyni erről a tájékról, anélkül, h izmosodna is?

Figyelt kérdés
A karika ugye nem kimondottan a fenéken forog,de gondolom a tartás miatt azt is formázza.Megerősítést szeretnék. :)
2011. máj. 5. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincs, nem onnan megy le a zsír ahol dolgozik alatta az izom.
2011. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
úrjézus...
2011. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne várj nagy eredményt a karikától! :) Nem mondom, hogy nem jó semmire, mert mikor én teletöltöttem sóval és úgy forgattam napi egy órát, azért egy idő után valamicskét látszott az eredménye. De úgy általánosan lettem kicsit vékonyabb, nem bizonyos testtájakon.
2011. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi az hogy ne várjon eredményt?! Igen is várjon... 5 hónapja napi szinten 20 percet én is szászánok es jelentősen csinosodtam es formásodtam! Fa hulahoppal!
2016. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!