Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig fogytam, de sok idő...

Eddig fogytam, de sok idő alatt keveset, most heti kg-t le szeretnék adni, így sikerülhet?

Figyelt kérdés

kb feruár óta egész április közepéig csak 3-4 kg-t adtam le, és ezt kevesellem. egészséges életmóddal csináltam, és beiktattam néha-néha sportot, és azért fogytam olyan lassan, mert kb. mindennap becsúszott valami nasi, mondván " néha úgyis lehet", illetve nem mindennap mentem sporolni. szeretnék heti 1 kg-tól megszabadulni. április utolsó hetében újra gőzerőre kapcsoltam, mint az elején.

ez lenne a módszerem. naponta sport ezek közül valamelyik (rubint réka torna, bicikli, futás, ugrókötél, séta), illetve háromóránként evés, egészséges életmóddal, csak az adagokat megfelezném. tehát nem 100-150 gr. mözlit ennék, hanem csak 50-80-at, 4 szel. kenyér helyett 2-t, 2 tojás helyett 1-et... most 63 kg vagyok, és május legutolsó napján fogok következőleg mérlegre állni! (nehéz lesz megállnom..:D ) szerintetek ezzel a módszerrel sikerülhet 60 alá kerülnöm?

a végleges súlyom pedig 55 körül legyen, de nem a súly érdekel igazán, hanem a tükör..


2011. máj. 2. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, kenyeret ne egyél ha megtudod állni. A többi oké. Gyümölcsöt is egyél minden nap ha tudsz, csirkemell, hal, pulykamell, tehát soványhúsokat egyél, zöldséggel, vagy akár egy kevéske rizzsel. A mozgás is jó, de bicikli vagy futás akkor minimum félórát nyomj le ha bírsz. Csinálhatsz egy kis súlyzós edzést is. És ne a kilókat nézd, hanem a tükröt. Mért most le magad mindenhol, írd fel egy olyan helyre amit tuti nem hagysz el és 1 hónap múlva mérd le magad újra.
2011. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
vega vagyok, szóval húst nem eszem, csak halat tojást, illetve tejtermékeket.. az ilyen activia meg densia joghurtot is elhagyom, helyette kaukázusi kefirt eszem.
2011. máj. 2. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!