Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szabadujak mega kis...

Hogyan szabadujak mega kis pocakomtól? Mien torna gyakorlatókat végezzek? Mit ne igyak és ne egyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 01:06
 1/7 anonim válasza:
0%

teljesen vond meg szervezetedtől a szénhidrátot,nézegess neten kalóriatáblázatot,1000 kalória alatt egyél 1 nap,és kezgy el futni ,felülésből megcsinálhacc naponta 1000et,akkorse megy le a pocak,csak az izom nő a zsírréteg ottmarad azt kell elégetni,és ehez futni kell,kerüld az édesgyümölcsöket,csak csirkemellfilé és pulykamellfilé ezekbe a legkevesebb a szénhidrát.És a husokat natúrba,mert a prézli felszívja az olajat.Remélem tudtam segíteni

17/F

2011. máj. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ùristen!!

Nehogy 1000kcal alatt egyél egy nap.Beteg leszel.

A szénhidra´tot sem kell teljesen megvonni,mert az sem jó.Te 17/F kicsit butácska vagy.Már ne haragudj.Ebböl olyan jojó efekt jönne ki hogy az csak na.


Egyél napi 5x.Minimális szénhidrát,legalább 2l víz,gyümölcs,(alma)saláták,zöldségek.Fehér hús.Teljes kiörlésü kenyér.

Ùszás ha van rá lehetöséged,ha nincsen futás,felülések,gimnasztika napi 1/2 óra.

Nekem bevállt.

29/L 2 gyermekes anyuka. :)

2011. máj. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen L/29 2 gyerekes ayúka a tied jo tanács volt
2011. máj. 2. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaza van a 29/L 2 gyermekes anyukának, a fogyókúra nem szabad, hogy egyenlő legyen a koplalással! A neten nagyon jó étrendeket találsz, és anélkül fogyhatsz, hogy fölöslegesen sanyargatnád magad. Én összesen 5 kilót akartam csak leadni, de igazából engem is a "pocakom zavart", úgyhogy én a torna mellett annak idején elkezdtem szedni a 30 days-t, amit úgy reklámoztak, hogy kifejezetten a has kerületet csökkenti és nekem bevált. Nem tudom, hogy neked mekkora a "kis pocakod", de lehet, hogyneked is érdemes lenne megpróbálni :)

Üdv, és sok sikert! Ja, és a koplalást felejtsd el ;)))

2011. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
miröbeszéltek....úristen 2 éve rendszeresen gyúrok,boxolom,futok... kb 6 könyvet elolvastam a témából,még 1 kurzuson is részt vettem,teljes kiörlésű kenyér?XDúúristen tudodte abba mennyi a szénidrát??alig kevesebb mint a kenyérbe...elárulom fél évig napi 600 klóriát vittem be és nemlettem beteg:)megkérdezetsz egy orvost is akár nyugodtan:)de nem vitatkozok inkább lövésetek sincs semmihez,meg sok gyümölcsöt ja persze televan cukorral,csak kivi ananász ezek a zsírégető gyümölcs9k elárulom...szintúgy a kávé,meg a borsmentatea:)
2011. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
meg alma???XDabba a legtöbb a cukor....bázmeg...
2011. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
előttem szóló 30days tabletta az télleg aggya neki,ebben 1etértek és nem volt semmien koplalás,max 1 étig utánna kellőképpen összeszűkül a gyomor ami egy természetes folyamat,és mielőtt valameik okos írnáogy de így az izomból fogyzs nem a zsírből megfelelő feérjebevitel melett lehet kompenzálni,20 kilót ledobtam 3 hónap alatt úgyogy nem szenvedtem még jólis éreztem magam,át nemongyátok már...
2011. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!