Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem vesztek konyhai...

Miért nem vesztek konyhai mérleget?

Figyelt kérdés

Naponta van itt 100 kérdés, hogy hány kalória ez, meg hány kalória az... Egy tenyérnyi, egy kicsi, egy nagy, egy 3 centi magas, egy 10 centi vastag, meg hasonló méretmeghatározásokkal.


2000 Ft. egy digitális konyhai mérleg, azzal mindent ki lehet számolni pontosan.


Még egy készen kapott sz@r kaját is be lehet vele lőni... mondjuk egy kakaós csigát. Tudjuk róla, hogy szinte csak szénhidrátból van, meg némi zsírból. Lemérjük, mondjuk 140g, és ha mondjuk ezt 90%-ban szénhidrátnak vesszük, 10%-ban meg zsírnak, akkor az 450kcal.

Ennyi lenne...


Szépen mindenki kiszámolhatná maga....


2011. máj. 1. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az túl egyszerű lenne.
2011. máj. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja tényleg :D
2011. máj. 1. 00:31
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek. Engem különben is őrületbe kergetnek ezek a kérdések,de a másik kedvencem a "45 kiló vagyok,van rajtam 10 kiló felesleg, ma megettem másfél kocka milka csokit,most 24 kilométert fussak,hogy leadjam,vagy 6000 felülést csináljak? Csak mert tudom,hogy ez bűn". De ennél már csak az a jobb,amikor 15 éves tinipi.csák feltöltik a képüket azzal a kérdéssel,mennyit kéne fogyniuk.
2011. máj. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
95%

Aki le akar fogyni, menjen kövérek közé.


(Mindenki karcsú és formás alakkal rendelkezik, max. ezt nagy zsírtömeg veszi körül.)

2011. máj. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
valakinek nincs, Még nincs, elromlott stb.
2011. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És ez miért fáj neketek? Nem mindenki van úgy benne ebbe a dologba mit ti,meg nem itt ülnek egész nap a gép előtt hogy tájékozódjanak folyamatosan!

Ez az oldal arra való hogy kérdezzenek,és akinek van kedve az válaszol rá!

Miért kell iyen rosszindulatúnak lenni? Szerintem ti sem így kezdtétek hogy már anyátok hasában mindent tudtatok a táplálkozásról,kalóriákról stb...

2011. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó én úgy gondolom, hogy ezzel a kérdésemmel sokkal többet segítettem, mintha válaszoltam volna bármely hasonló kérdésre amit kcal tartalommal kapcsolatban feltettek. Ha nincs ideje egész nap a gép előtt ülni, akkor pont, hogy vegyen mérleget. Ugyanis ha megkérdezi a sajtos puffancs kalóriatartalmát itt, akkor fél óra múlva majd a kakaós csigáét kérdezi, és így tovább... mert mindig lesz valami, amiét nem tudja.

Ezért kell a mérleg...

Egyébként máshogy nem is nagyon lehet egy korrekt diétát csinálni.

2011. máj. 1. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!