Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózom. Jelenleg semmit nem...

Fogyózom. Jelenleg semmit nem eszek. De mivel muszáj, mik azok amelyiknek nulla a kal. Tartalma?

Figyelt kérdés

az a semmi amin eddig éltem:

napi egyszeri étkezés, 2dl tejjel müzli.

ma egésznap 2 jóreggelt keksz, +kefír.


és sok sok folyadék(víz), vitamin(tabletta), meg gyomorsav lekötők, meg normaflore


nos az evést azon gondolkodom lehet nem jó elhagyni, de mit egyek, hogy ne egyek "semmit"?


2011. ápr. 30. 14:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönet, tényleg
2011. ápr. 30. 14:35
 12/14 anonim ***** válasza:
Na ennek az lesz a következménye h nem elég h megbetegszel meg kikészotd a gyomord de még vissza is hizod azt amit evvel leadtál.A zöldségeket gyümölcsöket simán beiktathatod minden büntudat nélkül az étrendedbe.Elé ha odafigyelsz a kenyér,cukor,zsirbevitelre.Bár evvel szerintem már nagy krokat okoztál ha régota csinálod mert igy bármit megeszel majd hizlalni fog mivel örül a szervezeted ha lát kaját.Legalább csirkemellet egyél salival vagy valami halat salival ha már mást nem is akarsz.A müzlis joghurtos dolgot kombináld gyümölcsel is.Amőgy meg nem enni nem kell hanem mozogj inkább többet,ha meg nem mozogtál smemit eddig akkor már annak meglesz a hatása.
2011. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
én nem látok 14:31 et, de köszi :)
2011. ápr. 30. 14:37
 14/14 A kérdező kommentje:

ja, de

meg van 14:31

2011. ápr. 30. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!