Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megrendeltem a norbis...

Ha megrendeltem a norbis updatet, és rubint rékára tornázok mennyi idő alatt fog látszódni az eredmény?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
2 hónap és négy nap múlva
2011. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
attól függ mennyit szeretnél fogyni, most hány kg vagy, és hogy ténylegesen betartod-e
2011. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elhatároztam h betartom, csak azt eszek amit hoznak. 75 kg vagyok, 160cmhez. heti 3-4 szer futok, igaz még nem megy annyira a futás, de majd belejövök... gondolom... rubint réka meg napi 20 percet, mindenképpen be akarom vezetni. norbi updates kajáiról mik a vélemények?
2011. ápr. 30. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én 20 kilót fogytam Norbi Update-tel, de egy kaját se vettem meg... Anélkül is csodásan be lehet állítani egy életmódot (a Norbi termékeket úgyse eheted életed végéig, plusz baromi drágák). Én csak a kódtáblázatot használtam, és szuperül működött. A termékek azoknak vannak, akik úgy érzik teljesnek a dolgot, ha áldoznak rá anyagilag, és megengedhetik maguknak... én nem ilyen vagyok, de nélkülük is lement a túlsúlyom. Azt a pénzt, amit megspóroltam, elköltöttem futógépre :)
2011. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazából ha arra gondolsz, hogy egy nap sima kajára elköltesz több mint 1000 forintot, akk simán megéri. én az 1500ft/nap osat rendeltem, 4 kaja, és főtt kaja.azon van a hangsúly. rettentően rendszertelenül étkeztem. meg ha azt nézem, hogy bemegyek a boltba a zöldség gyümölcs mennyiségem annyi egy nap... tehát így is úgyis ennyibe jövök ki...
2011. ápr. 30. 14:08
 6/8 anonim válasza:

én rendelem, és szerintem egész jó, sőt néhány kaja kifejezetten finom :D és elég nagyok az adagok, teljesen jól el lehet lenni a küldött kajával! nekem csak az a furcsa, hogy nemtudom mennyire fogyós (kinézetre nem igazán :D ) . és mivel a mérleget nem nézem(sportolok), nem tudom hogy fogytam-e.. talán picit..


és szerintem sem drága annyira, 15OO Ftért egy normális ebétet éppenhogy lehet venni (itt főtt ételre gondolok)

2011. máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy most mit és mennyit eszel.

Pár éve norbival fogytam 7 kilót úgy, hogy magamnak főztem.

Most nem tudok főzöcskézni, ezért megrendeltem a kaját, amit tényleg nagyon finom, nagyságrendekkel jobb, mint amit más normál ebédszállítók hoznak. De HÍZTAM tőle!!

Oké, hogy szénhidrátcsökkentett, de sokkal zsírosabb (egy csomó kajába bacont meg sajtot tesz), mint ahogy ÉN kajálni szoktam. Ez meg is látszott rajtam, 1-1,5 hónap alatt +2 kg.

(És NEM izmot építettem, erre méreget vehettek.)


Nagyon oda kell figyelni, hogy milyen az összetétele a MOSTANI étkezésedhez képest.


Felhívtam őket kíváncsiságból, megkérdeztem, kb. hány kalória van egy ételükbe. Hablatyolt valamit az ügyintéző, hogy nem nézik, meg csak a Réka-menüt tudja megmondani, az 1700 kcal. Ettől teljesen kiborultam!!!

Egy felnőtt nő NAPI kalóriaszükséglete a súlytartáshoz napi 2000 kcal, fogyáshoz 1500-1700 kcal az ajánlott (alatta koplalás). Én meg ebédre megettem az 1700-at!!!!

Még jó, hogy híztam...

2011. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

04-30 13:35 vagyok


Az utolsóval nagyon is egyetértek. Ugyanakkor pedig az 1500 ft (nekem) nagyon sok egy ebédért... Amúgy a Norbi kaják alatt a hsz-emben nem a rendelős kajákat értettem, hanem a bolti termékeket. Bár bizonyos szempontból mindegy.

Az én ebédeim általában egy szelet natúr hús valamilyen zöldségkörettel, esetleg rizzsel, kb 600-700 ft-ból megvan. Hónapokon keresztül számoltam, ha kirúgtam a hámból, akkor lett 1000 ft.

A többi étkezés filléres. Egy napom jön ki 1500 ft-ból kb.


Persze nem beszólni akarok, csak mondom, hogy ki lehet jönni kevesebből, és ez még mindig a Norbi-módszer. Mondjuk az is igaz, hogy nekem takarékoskodnom kellett nagyon.

2011. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!