Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Látványos fogyás, de hogyan?

Látványos fogyás, de hogyan?

Figyelt kérdés

Egy hónap múlva esküvő és nem férek bele a ruhámba. :(

Volt egy betegségem ami miatt 10kilót híztam 2hónap alatt. :(

Most jó lenne 1hónap alatt leadni.

Tudom hogy nem egészséges, de ez a nagy napom nem nézhetek így ki. :/

70kiló vagyok a 164centimhez. :p

Eskünő után újra egészségesen szeretnék élni mint a betegség előtt, oda figyelve az ételekre.

Segítsetek!!!!


2011. ápr. 29. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Huhh hát a lifenetwork-ön szoktak menni ilyen esküvő előtti felturbózós műsorok..


Ott szinte folyton mozognak az emberek.

szerintem te is sétálj szinte egész nap, menj konditerembe majdnem minden nap, egyél kevesebbet..


Sok boldogságot és sok sikert!:)

2011. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

egyél háromóránként, napi 4-5 alkalommal, de ne sokat, tehát 1000 kcal-ból kijöjjön, a tésztát, pékárut, cukrot, sós rágcsákat, csokit mindenképp kerüld el, és ne legyen bűnözés se mert ha ennyit akarsz fogyni, mindenképp ki kell iktatnod!!!

mozogj mindennap 3-4 órát, séta, bicikli, FUTÁS, úszás, aerobik, kondi, torna, stb...!!!


és kezdetben csinálj egy háromnapos tisztító kúrát, ami gyümölcsnap, gyümölcskúra, vagyis egésznap gyümölcsöt ehetsz, annyit amennyit akarsz, de csak gyümi lehet, ez nem káros, sőt kimossa a méreganyagokat így is megszabadulhatsz 1-2 kg-tól, a sok méreganyag, amit a csokik, cukrok, gyorskaja lenthagyott, a sok szemét kimosódik, és így fogyni tudsz könnyebben!

tarts az esküvő előtt 2-3 nappal egy víznapot, amikor egész nap csak vizet ihatsz, és a következő 2-3 napban se egyél sokat, így a nagy napon szép lapos hasad lesz!

de utána se felejtsd el egészségesen étkezni, és sokat mozogni! sok boldogságot, és sok sikerT!

2011. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a leghatásosabb diéta az Atkins vagy ahhoz hasonló fehérjediéta. persze hosszútávon nem egészséges viszont ha a ruhádba kell hogy beleférj akkor ez a legjobb és leggyorsabb. a lényeg hogy a szénhidrátokat minimálisra kell csökkenteni, fehér húsokat, halakat, tejtermékeket és zöldségeket ehetsz. mellé sok folyadék (víz és cukormentes tea)
2011. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az 1000 kcal kicsit kevés, mert be fogja húzni a féket a szervezeted és átáll raktározásra. 1200-1400 legyen meg, de mozogj mellé baromi sokat! Ha ennyire hirtelen kell fogyni, akkor valahogy oldd meg a napi 3-4 óra intenzív edzést.

Érdemes fehérjeport venni, mert ha az izmaidat is felzabálja a fogyókúra, akkor vékony leszel,de szottyadt.


Küzdősport, aerobik, túra, gyors gyaloglás - ezek égetik a zsírt legjobban.


Én kick-boxra járok, két órás edzések vannak (heti öt van, de én kb csak háromra járok le). Sokkal többet eszek és mégis olvad le a zsír rólam, az alakom pedig egyre jobb. Ha van a közelben, akkor gyorsan iratkozz be és mondd meg, hogy nem versenyezni szeretnél, csak mozogni. Akkor kevesebb technikát tanítanak, de jobban meghajtanak.


Ha fővárosi vagy, akkor írj privit, ajánlok termet, ott garantáltan meghajtanak :)

2011. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítséget.

Remélem menni fog! Szorítsatok.

2011. ápr. 29. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!