Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen szer növeli a háj...

Milyen szer növeli a háj energiává történő felhasználását?

Figyelt kérdés
tudom, hogy nincsenek csodaszerek, de akkor is idegesítő, hogy van egy csomó zsír rajtam, tele kalóriával, de ennek ellenére kevés energiám van fogyókúra közben.
2011. ápr. 29. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:

gyógyszertárba vannak ilyen tabletták, teák, amik a zsírégetést , anyagcserét felpörgetik..de ha koplalsz, akkor persze hogy nincs energiád! ne koplalj, ha nem koplalsz, akkor OK!

de ezeknek húzós áruk van, a teák 600-900 Ft, a kapszulák meg 4000-9000 Ft körül vannak..:S

2011. ápr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

minél magasabb az izom aránya (pontosabban a zsíré alacsonyabb) annál gyorsabb az anyagcsere. talán a karnitinnek van fontos szerepe.. de ne tabiból szedd be, simán egészséges étkezés mellett húsokból elég kerül a szervezetedbe. vitaminokat jó ha tápkieggel szedsz, mert azokból tényleg nehéz eleget bevinni zöldség-gyümölccsel.

ha kevés energiád van akkor lehet kicsit emelhetnéd edzések előtt a CH adagot. nem tudom mennyit eszel naponta, de 5-10%-os emelést kipróbálhatsz, ha nem jó, illetve a fogyásodat ez hátráltatná (nem hiszem) akkor vissza.

2011. ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!