Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most kezdtem el újult erővel...

Most kezdtem el újult erővel diétázni. Mennyit kéne még fogynom? Képpel!

Figyelt kérdés

173 centi vagyok egyébként. Annyira utálom a lábaimat:( De hát ezért teszek ellene, csak az eredmény lassan jön:) :/


[link]


[link]


És szerintetek hány kg lehetek kb most?:D :)


2011. ápr. 28. 22:45
 1/9 anonim válasza:

Az étrenden múlik minden.

Ne a kilókkal törődj hanem azt érd el hogy a tükörben látott kép megfeleljen neked!

2011. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én 175 vagyok én is hasonlóan nézek ki.. én 63 kg vagyok. szerintem te olyan 63-65 kg körül lehetsz..

én is fogyózom, nekem az 55 a minimális cél, de 53 lenne a tökéletes,

2011. ápr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

175 centi vagyok, amikor így néztem ki, 70-75 kg közt voltam. most 65 vagyok és tökéletes.

előző: ha te 175/63-al így nézel ki, ott valami gond van. lehet h koplalsz és nem sportolsz, de tuti nem egészségesen élsz.

2011. ápr. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne diétázz, mert szerintem nem kell fogynod.Viszont, ha eljársz konditerembe, kitartóan edzel és helyesen táplálkozol, formásabb leszel, és biztos, hogy szeretni fogod a lábaidat.:)
2011. ápr. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 175 vagyok, és kb. 64 kg-san néztem ki így (és igen, nem sportoltam)

mennyi vagy?

2011. ápr. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem 70 körül lehetsz, nem kell fogynod, csak formásodni/feszesedni, a derekadat viszont irigylem:-)
2011. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65kg lehetsz szerintem, de nem kell fogynod, maximum sportolással izmosodni!
2011. ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi:) Igazából ki is javítom magam rosszul fogalmaztam, annyira a kg nem is számít, inkább a cm és a formásodás:) Január, február, márciusban kitartóan diétáztam és sportoltam, ami által egy idő után felszedtem egy kis izmot is végre, mert nagyon plötyi voltam (na persze most sem vagyok valami kidolgozott de már jobb a helyzet:D) Egy ideig a mérleg 64 kg-t mutatott, és miután már éreztem és láttam az izmosodást, a súlyom elkezdett nőni, most olyan 66-67 kg körül van. Ezzel párhuzamosan viszont centiben meg fogytam:D Csak sajnos áprilisban belefáradtam, elhagytam magam kicsit:( Talán nem is kicsit:( De mondom most nagyon szigorúan mindent betartok:):):)

Köszönöm annak a válaszolónak, aki a derekamat dicsérte:) :D Januártól kb február végéig több mint 5 centi ment le onnan..:D Én onnan fogyok legelőször, persze ahonnan nagyon akarok onnan nem:) :S

És amúgy milyen alkatnak számítok? Mármint tudjátok, alma, körte, homokóra, ilyenek közül..?

2011. ápr. 29. 20:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem nekem is lesznek még vékony lábaim..:(
2011. máj. 1. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!