Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám vékonyítani a...

Hogyan tudnám vékonyítani a combomat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér egyetalán. Felső testem talán még egy picit vékonyabb is az átlagénál, de a combom (különösen oldalról nézve) kicsit vastagabb a kelleténél. Nem fogyni szeretnék csak valahogy a combomat egy kicsit vékonyítani. Van erre valami megoldás?
2011. ápr. 28. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem a futás segitett
2011. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
futás bicikli, egészséges étrend.
2011. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
naponta 20 percet szobabiciklizek, plusz minden vasárnap 1 órát biciklizek a szabadban. Ennyi elég lehet? kb egy hónapja csinálom
2011. ápr. 28. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:
nem... mellette helyesen kell étkezni és inkább futni kére mert a biciklitől inkább izmosodik és vastagodik....
2011. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hol azt olvasom hogy vékonyít, hol azt hogy vastagít a bicikli.. :S ezekszerint ez kinél ilyen kinél olyan? :S Nem tudom már hogy mit higyjek el és mit ne..
2011. ápr. 28. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ez tudod úgy van, hogy


Vastagít ha: Megemelt fehérjebevitel, és megfelelő szénhidrát bevitel mellett, komoly terhelésnél, vagyis amikor a bringázás anaerob jellegű! Ekkor ugyanis sérülnek az izomrostok, melyek aztán a fehérjéknek köszönhetően megvastagodnak.


Vékonyít ha: Jól összerakott diéta van, jól belőtt fehérje és szénhidrát aránnyal, valamint a bringázás inkább aerob jellegű, vagyis monoton, átlagos terhelés, hosszabb időn keresztül.


Na ez a magyarázat.!

2011. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ne haragudjatok a tudatlanságomért, de még sosem álltam neki semmiféle test formálásnak.. se fogyó, se sport.. így semmi tapasztalat :)
2011. ápr. 29. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!