Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 13 éves lánynak egészségte...

Egy 13 éves lánynak egészségtelen a 3 órás diéta?

Figyelt kérdés
már 3 napja csinálom, és fogytam pár dekát. Közben ugráló kötelezek, és elkezdem hétfőn az első 5 kilométerem nevű edzés tervet. Ugye nem lehet semmi bajom ? :)
2011. ápr. 23. 20:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
51%
fogyni pár dekát...én óránként fogyok meg szedek fől magamra pár dekát...
2011. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az, bár sok múlik azon, mit eszel.

Nem marad ki semmi, nem jár koplalással, és hosszú távon tartható.

:)

2011. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3 oras dieta?? ez meg mi??mit takar? mit jelent?
2011. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3 óránként kell enned, 2-2,5 liter vizet kell innod egy nap, és hat után nem ehetsz :)
2011. ápr. 24. 09:43
 5/11 anonim ***** válasza:

Kisasszony, kérem figyelmesen olvasson

ha odafigyel valaki az étkezésére, akkor napi 5-6 alkalommal eszik. ha jól számolom ez durván 3 óránként van, egyetérthetünk?

nagy folyadékfogyasztás, futás jó.

este 6 után nem eszel. miért is? tehát délután 6 és 10 óra között a te szervezetednek nincsenek már különösebb igényei. de vannak. lefekvés előtt 1-2 órával még simán ehetsz, a tested nagyon szeretni fogja azt a bevitt fehérjét, és a többi tápanyagot. amire odafigyel az ember, bár erről talán a szüleid gondoskodnak, hogy amit megeszel, az jó minőségű legyen. ekkor jó hatásfokkal történik a lebontása, felszívódása, nem történik fölösleges zsírosodás..

ezeknek olvasgass utána, ajánlott a builder.hu!

2011. ápr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
este hat után azért nem eszek, mert NEM vagyok éhes, és ha eszek rosszul alszok.. :)
2011. ápr. 24. 11:37
 7/11 anonim ***** válasza:

hmm.. ez elég kényelmi szempont..

a testnek 6 után is szüksége van tápanyagokra.

2011. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

legjobban fogyni lehet ha 6 után nem eszel. akárki akármit mond. ennyi kész. ha meg "folyamatosan szüksége van tápanyagra" akkor az éjszaka közepén is fel kéne kelnem enni nem? szóval, az jó hogy nem eszel este. amúgy a háromórás meg tök jó, és én is fogytam tőle

13/l

2011. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

és mindezt megmonja egy 13 éves kishölgy, aki szintén fogyott :D

ők sem esznek este 6 után, és le is fogynak, csináljuk így!

[link]


este a szervezet egy teljesen alap energiafelhasználáson van, ez főleg az izomtömegtől (meg nemtől, kortól) függ. rengeteg fehérje szintetizálódik az agyban, ha órák óta nem ettél, az ehhez szükséges aminosavakat nem nagyon tudja honnan beszerezni. analóg módon más anabolikus folyamatok is működnek, amit egyszerű emberek csak pihenésnek gondolnak, és "kiéheztetik" a szervezetüket azidőre, valójában nagyon komplex és aktív folyamat a testnek. persze lehet éhezni alatta, pont mert megvonod a tápanyagokat a testedtől. és fogysz is. és mennyivel könnyebb mint egy étrendet követni, és valóban 3 óránként enni!

nem kell hogy bárkit is meggyőzzek, de van egy barátom, aki hisz egy szebb jövőben, mondjuk azt, hogy az ő szellemiségében próbálok segíteni :)

2011. ápr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bogee123 válasza:

Kedves kérdező!

Én egy évvel vagyok fiatalabb nálad, de támogatom az ötletet! Tényleg jó lehet ez a módszer...és én is be fogom vezetni a diétámat :)) neked meg sok szerencsét :D

2011. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!