Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért mondják hogy egészségtel...

Miért mondják hogy egészségtelen a 90 napos diéta amikor annyian lefogynak tőle?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A GULÁG diétától is le lehet fogyni mégsem mondanám hogy egészséges.


A koncentrációs táborokban is alacsony volt a testzsír%, mégsem mondanám, hogy akkor ezek egészséges emberek voltak!


Nem mindegy, hogy fogysz le, mert nem csak a kilók számítanak, hanem a zsír és izom aránya is. Ezzel a "szétválasztós" módszerrel azért lehet fogyni, mert pl. délelőtt csak gyümölcsöt lehet enni, és van egy tűrhető nap a fehérje nap ahol az emberek közel egészséges ételeket fogyasztanak, valamint egy víz (böjt) nap ami segíthet BIZONYOS embereknek a fogyásban, de másoknál meg pont az ellenkező hatást éri el. Egyébként semmi értelme a szétválasztásnak, csak gondolj már bele, teljesen tisztán soha nem tudod szétválasztani az ételeket, ahhoz legalábbis egy molekuláris kés kellene!

2009. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

az előző válaszólonak abban igaza van,hogy sosemlehet teljesen elválasztani az ételfajtákat egymástól..DE! nem egészségtelenebb mint a nagy pizza zabálás.. ésha jobban belegondolunk,a diéta arrais megtanít hogy miböl mennyit együnk.

most..nézdezt

-húsnap

-zöldségnap

-tésztanap

-gyümölcsnap


miért egészségtelen??????? vanolyan szervezet ami mindennap csak szénhidráthoz jut-_-"

2009. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Ez igaz, de ne hasonlítsuk már a diétákat a pizzazabálókhoz... Létezik olyan DIÉTA (egyébként itt is félreértés van, mert a diéta az nem KÚRA hanem ÉLETMÓD), amely szétválasztás és koplalás nélkül is biztosítja a kívánt zsír/izom arány fenntartását! Hányan panaszkodnak, hogy gyerekek, hogy éljem túl a gyümölcsnapot, szétmarja a gyomromat a sav! Vagy hogy jaj, nem bírtam tovább és ettem szénhidrátot, most bűnöztem? Könyörgöm, a szervezet az energiát a szénhidrátból nyeri, azt nem lehet tőleg megtagadni, csak az nem mindegy, a szénhidrátot milyen minőségű forrásból visszük be - pl. jó minőségű rizsből vagy szemét pizzából! A zsírégetéssel kapcsolatban is nagy homály van a fejekben, a zsír koplalással soha nem fog elégni, a zsír AEROB folyamat keretében ég el, de nem lehet kiizzadni, viszont "izzasztó" mozgás nélkül meg nem fog eltűnni! Ezért vannak ilyen hsz-ek, hogy leadtam 15 kg-t, de plöttyedt vagyok, mit tegyek? Hát mert leadtál 15 kiló IZMOT talán azért!
2009. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
2009. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!