Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1200 kalóriát nem meghaladva...

1200 kalóriát nem meghaladva és mellé heti 5x-i futással eredményes lehet a fogyás?

Figyelt kérdés
Nem 2 hét alatt szedtem fel felesleget, tehát ha 2 év alatt megy csak le akkor is boldog leszek! 16 kgtól kell megszabadulnom, amiből 10 egy műtét utáni lábadozás alatt jött rám nemrég, 6 kg feleslegem amúgy is volt! A futást még most kezdtem, fokozatosan akarok eljutni addig amíg hosszabb távokat is le nem tudok futni! Mellette kevesebbet ennék, kb 1000-1200 kalória között!
2011. ápr. 23. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:

persze, így heti egy kg- 100% lemegy rólad, ha nem több.

reggel és délben igyál egy-egy pohár natúr zöld teát, nagyon jó..

és az az 1200 kcal se mindegy miből van. tehát ne egyél meg egy lángost, és egy tábla csokit, lehet hogy összesen 1200 kcal, de nem fogyókúrás..

kerüldjön előtérbe a sok fehérje (tojás, hal, sovány sajtok, húsok), zöldség-gyümölcs, teljes kiőrlésű kenyér, ill. zsemle.


egészségtelen dolgok alapvető kiiktatása.

sok mozgás, sok folyadék, és meglesz! 16 hét, vagyis kerek 4 hónap alatt megvan, ha ezt így 100% betartod.

2011. ápr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

És nem tervezem, hogy hambiból, lángosból és csokiból lesz meg a napi 1200 kalóriám! :) Ha nasizok is maximum egy rudi vagy egy kocka csoki, de az is bele lesz számítva az 1200ba! :)

2011. ápr. 23. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Én bár nem küzdök jelentős túlsúllyal, de én mindig ezzel fogyok, ha kell!

Én 166cm-hez 55 kg vagyok napi 1200 kalória bevitellel mellette heti 5* fél óra kocogással heti 0,6 kg-ot fogyok!


Mivel rajtad kicsit több plusz van, ezért neked így garantált a heti 1 kg.

Sok sikert!

2011. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Olyan kedvesek vagytok, hogy nem üvöltöttetek le, pedig arra számítottam! :) Nem lustaságból híztam én meg csak műtét utáni hosszú lábadozás alatt! Így ezt a módszert találtam ki magamnak, remélem menni fog! :) (ment is a plusz mindenkinek)
2011. ápr. 23. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!