Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészségtelen, ha a sovány...

Egészségtelen, ha a sovány túrót összekeverem édesítővel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az egyik legjobb kaja vacsorára a sovány túró, de így önmagában egyszerűen nem bírom megenni. A natúr joghurtomba is szoktam tenni zabpelyhet meg édesítőt, és úgy már finom. Lesz ennek valami következménye, vagy ez a is mennyiség nem is számít? Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 22. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

MIiiiii? Azt hittem rosszul látok:O

Te amiatt aggódsz, hogy mi lesz, ha a túrót összekvered egy kis édesítővel. Én meg tolom magamba az édesítőtxD Hogy a mai napomat elmondjam: Reggelire két darab tk palacsinta epres joghurttal és csokiöntettel (naná, hogy mindkettőt édesítővel csináltam:D) aztán ebédre 1 tojás és sóskafőzelék, ami ugyebár nem is az igazi egy kis cukor, avagy fogyókúra alatt... na mi nélkül?:D Na ná, hogy édesítő nélkül!! Aztán később ettem egy kis mirelit epret,ami magában igen savanyú, szóval adtam hozzá egy kis... :D igen azt. De mivel még este is korgott a gyomrom, még ettem egy kis epres túrót... áááá nem édesítővel. Mi az egyáltalán? Aztán eszembe jutott, hogy tegnap szétgyilkoltam az izmaimat, és nem ettem elég fehérjét, szóval még bedobtam egy fehérjeitalt. Igen, édesítőszerrel:D

Szóval miről beszélünk? És akkor még nem esett szó a napi egy kávéról és a rágóadagomról. Uh.

Az igaz, hogy nem aszpartámot használok, hanem nátrium-ciklamátot. Mindenki azt mond, amit akar, hallottam már, hogy ilyen káros, meg olyan káros... Jó, ez most nekem is egy extrémebb nap volt, szinte soha nem eszek ennyi édeset, és tudom, hogy nem a legegészségesebb. De valamit muszáj enni.

2011. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, hagyd ki az édesítőt. Inkább a túrót is.

[link]

2011. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A túróval mi a gond?

(Amúgy a Canderelt leszámítva általában szacharin van az édesítőszerekben aszpartám helyett.)

2011. ápr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért kéne a túrót kihagynia te nagyokos?:)))
2011. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!