Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészségtelen, ha a sovány...

Egészségtelen, ha a sovány túrót összekeverem édesítővel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az egyik legjobb kaja vacsorára a sovány túró, de így önmagában egyszerűen nem bírom megenni. A natúr joghurtomba is szoktam tenni zabpelyhet meg édesítőt, és úgy már finom. Lesz ennek valami következménye, vagy ez a is mennyiség nem is számít? Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 22. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, én a túrót gyümölcsös joghurtba keverem. Abban meg ráadásul cukor van, de nem érdekel, jobb mintha kenyeret vagy csokit ennék.
2011. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
én úgy szoktam csinálni, hogy egy doboz (azt hiszem 250g)túróba belekeverek egy tojássárgáját. A tojásfehérjét felverem és ezt is hozzákeverem a túróhoz. Szoktam bele kis mézet tenni vagy 2-3 db édesítőszert (kevés melegvízbe teszem, hogy feloldódjon). Végül pedig apróra vágott almát teszek a túróhoz.Én imádom! Próbáld ki :)
2011. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ennyi mennyiség nem számít.

Én is így eszem:-)

2011. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem számít.
2011. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a válasz egyértelműen:IGEN. Az édesítőszerek károsak!!!!!!

Olyan finom a natúr yoghurt/kefír!

túrót: körözöttesen? görög fűszerkeveréket szoktam hozzáztenni (abban van só is), meg egy kis újhagymát - nagyon eszi-meszi a család!

2011. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Fúú tényleg marha káros bele az a kis édesítő.. A szmogos levegő károsabb drágám, tudod??


Nyugodtan edd, én is így szoktam. Szeletelek bele egy kis almát is:)

2011. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Olyan finom a natúr yoghurt/kefír! "

Kinek mi...

Az alma is k.rva finom sokak szerint, én mégsem tudom megenni magában...

2011. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én még vanillia aromát is teszek bele majd jól összeturmixolom és olyan mint a krémtúró
2011. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én lila hagymát vágok bele és egy kis tejfölt pici sót.Nagyon finom.
2011. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :D Akkor én is megmozgatom egy picit a fantáziám, teszek bele mindenféle gyümölcsöt :)
2011. ápr. 22. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!