Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fenék és comb formázására/fesz...

Fenék és comb formázására/feszesítésére az ugrókötelezés vagy a biciklizés jobb?

Figyelt kérdés

Mivel biciklizni órákig tudok, ugrókötelezni viszont max. fél óráig mert hamar elfáradok..

Köszönöm 14,5/L


2011. ápr. 22. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
mind2 együtt
2011. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fenékre nekem egyedül a bicikli jött be.
2011. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi! és a biciklizést egy nap kb hány óráig/percig kell csinálni,hogy hatásos legyen?
2011. ápr. 25. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. egy nyáron át relatíve sokat, utána minden nap hétköznap max. fél órát. nekem más nem jött be. sem konditerem, sem stepper, sem RR. csak a bicikli. egy év alatt nem túl nagy erőfeszítéssel jó eredményt értem el. ha van időd, akkor sztem jóval rövidebb idő alatt elérhető. mondjuk én full laposból indultam, ha jobb az 'alapanyag", akkor még látványosabb lesz. sok sikert!
2011. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem nem lapos,inkább túl nagy. kocsink úgy sincs szóval mindenhova azzal járok. köszönöm a segítséget! :)
2011. ápr. 25. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
szívesen!
2011. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gugolás sokkal jobb mindakettőnél. Hidd el marha jó segged lesz ha testúllyos gugolásokat végzel.
2011. ápr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!