Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap eszek csokit...

Ha minden nap eszek csokit semmikepp se fogyhatok?

Figyelt kérdés

Rettenet edesszaju vagyok,ha meglatok egy csokit akkor megkivanom,es addig nincs nyugtom amig meg nem ettem..(altalaban napi 1 3bit vagy hasonlo)

Szerintem viszonylag nem eszek sokat. / altalaban 16 orakkor utoljara /

MOst elkezdtem sportolni fogyas celjabol mindennap mozgok legalabb 30 percet. De olvastam valahol, hogy ha az ember csokit eszik, akkor minden sport hiaba.

vagyis hiaba csinalok barmit ha csokit eszek ugyse fogok fogyni?

165/78

17/L


2011. ápr. 21. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj most jól!Ehetsz bármit ha belefér a napi kalória szükségletedbe.Most mindenki azt fogja mondani hogy ne hogy egyél.De nyugodtan.Én mindennap megettem 1 csokit vagy valami kis édességet még is lefogytam 15 kilót.:)
2011. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

dehogynem fogsz fogyni, de nem napi fél órától


a 16 után nem evéssel meg többet ártasz a fogyókúrádnak, mintha napi 1 tábla csokit benyomnál

2011. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csak kevés csokit eszel, az nem gond, de inkább egyél étcsokit, nagyon egészséges és a 86%-os Cote d'Or nagyon finom (és nem keserű)!
2011. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

KOszi a valaszokat :)

21:55:hogy csinaltad???


21:56: a napi fel ora olyankor ha nincs tobbre idom, vagyis az a minimum. De ma megvolt majdnem 2 ora is.

De ha 16 ora utan mar nem is kivanom az etelt akkor is kell ennem?


21:57: koszi. tuti kiprobalom :)

2011. ápr. 21. 22:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is kcalt számolok, és általában valami kis édesség mindig belefér (természetesen ch-t, fehérjét, és zsírt is számolok.)

21:57-es meg jól mondta, és a narancsos a legjobb:-P

2011. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Március elején kezdtem el.68 kg voltam.Nem nagyon változtattam az étkezésemen csak minden kaja adagot a felére csökkentettem.Este már csak fehérje.1 héten 4-szer kocogás kb fél-háromnegyed órát.Most vagyok 53.:)
2011. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

30perc mozgás egyszerre nem elég!


A csoki nem nullázza le a sportot, nincs ilyen, hogy ha csokit eszel, csinálhatsz bármit, nem fogysz.

Inkább az a gond, hogy ahogy mondod, édesszájú vagy, és nem is tudsz a csokinak ellenálni. Ha nincs elég akaraterőd, az igazán nehezíti a fogyást.


DE, ha már csoki: az étcsokoládé a csokoládé!

A tejcsoki kevésbé jó.

A fehér meg gyakorlatilag zsiradék meg cukor, nem is tudom, hogy merik csokinak nevezni :)

2011. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én is nehezen állom meg sajnos hogy csokit egyek vagy valami édességet mert mindig van itthon de én azt csinálom hogy kerestem egy képet egy lányról akinek nagoyn tetszik az alakja és ha látom akkor megállom a csokit mert tudom h olyan alakot akarok :D
2011. ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogyha bebeszéled magadnak, hogy nem baj, ezt a kis csokit megeszem, akkor jön a többi: most csak egy kis szelet tiramisu, most egy kis csokis fornetti, este egy kis csokipuding, tudom. Le kell tenned a csokiról és kész. Az első 2 hét kegyetlen, de utána már nem fog annyira hiányozni. Amúgy a világon semmi szüksége csokira a szervezetednek. Én is képes voltam vele felhagyni, pedig magamnál édesebb szájút nem nagyon ismerek, én a kávét is 3 cukorral ittam, most meg nullával. Ha nagyon kívánok valami édeset, gyümölcsöt eszem, hidd el, ha pár hétig nem eszel utáncukrozott dolgokat, sokkal édesebbnek fog tűnni a natúr gyümölcs is.
2011. ápr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!