Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kalóriát kell fogyazst...

Mennyit kalóriát kell fogyazstania egy 13 éves,161cm-es lánynak?

Figyelt kérdés

Nagyon dagadtnak érzem magam, a szüleim is folyton piszkálnak, hogy milyen dagat vagyok, és igazuk is van, mivel minden nap, szinte nincs kivétel, eszek chips-et vagy csokit... És szerintem örülhetek, hogy 52 kg vagyok...

Ezért is vagyok kiváncsi, hogy mennyi lenne a normális :)


2011. ápr. 21. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt ki tudod szamolni, annak fuggvenyeben, hogy mennyit mozogsz.

2011. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell itt semmit sem számolni. Elég ha megnézed magadat. Vannak kidudorodó hurkáid? Nagyon összeérnek a combjaid?

Amúgy a 161 cm-hez tökéletes az 50-52kg, bár én javasolnám, hogy menj el a barátnőddel futni! Vagy van kedved egyedül!

Most hogy itt a tavasz a csoki és chipseket helyettesítsd eperrel vagy más gyümölccsel!

A magasságodhoz a bevitt kalória 1500-1600 körül legyen. Emelett sportolj és szép feszes karcsúbb és egészségesebb leszel és még nőhetsz is tőle.

2011. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. ápr. 21. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1550-1600 kalória kevés, 13 évesen még fejlődésben vagy, 2000 kell. De nehogy számolgass, egyáltalán nem vagy túlsúlyos, ha formásodni szeretnél, sportolj és egyél kevesebb chipset/csokit.
2011. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző: nem kevés, ennyi kell ehhez a magassághoz. 161 cm voltam 16 évesen én is és 48-50 kg voltam és nem ettem többet 1500-1600 kalóriánál. Nem igényeltem! Nincs rá szükség, mert ennyivel tartod a súlyt, ha sportolsz is akkor heti fél kilót fogysz úgy, hogy zsírt vesztesz és izmot növesztesz vele.

Lényeg az hogy 1500 kalóriád értelmes ételekből álljon: friss zöldségek, gyümölcsök, tejtermékek tojás, kevés színhús kevés tészta, kenyér.

2011. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

OFF: Elso vagyok. Alairom, hogy ilyen idosen meg nem kene kaloriakat szamolgatnia, de a kerdese nem arra vonatkozott, hogy kell-e szamolgatnia.


ON: Amugy tenyleg ne szamolgass, a szuleid valoszinuleg csak jo indulatbol mondjak ezt, hogy ne egyel szemet kajakat. Mozogj amennyit csak tudsz, es etkezz normalis kajakbol. :)

2011. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!