Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elsősorban nők válaszára...

Elsősorban nők válaszára lennék kíváncsi? Fog még vajon nőni?

Figyelt kérdés

Én 14 évesen már most 80/C melltartót hordok, és eléggé elvagyok keseredve, hogy ilyen nagyok. Ráadásul ilyen csíkok is vannak rajta, anyukám szerint azért mert túl gyorsan nőttek és a bőröm nem tudott annyira nyúlni, meg ugye a súly eleve húzza lefelé, így muszály vagyok melltartót hordani mindig. Estére ilyen topp szerűséget veszek föl, hogy tartsa, eléggé utálom amúgy azt is ha nincs rajtam melltartó és csüng. Szerintetek még tovább fog nőni? Ráadásul fogyni is szeretnék pár kilót, és hallottam, hogy a futástól elkezd lógni a mellem. Valami tanács tapasztalat?

Lehet, hogy nem ebbe a kategóriába tartozik, de úgy gondolom h itt talán válaszolnak rá. Köszönöm előre is:)


2011. ápr. 20. 16:12
 1/8 anonim válasza:
hát az a baj hogy még biztos hogy fog nőni :/ nekem lennének akkorák úgy örülnék neki
2011. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
semmi garancia nincs rá, hogy fognak nőni. mindenki más :) ne izgulj.
2011. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kb akkorákra számíthatsz, mint a családodban (anyukád, anyukád felőli nagymamád..), de nekik annyira nem látszik, a szüléstől, öregedéstől nekik is nyúlt, szóval nagyobb mint eredetileg.
2011. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan sportolj, de csak sportmelltartóval - akkor nem lesz bajuk. A futástól sem. Mellizomgyakorlatokat ne csinálj, azoktól lóghat.
2011. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hirtelen nőttek meg a melleim, de olyan 14-15 éves koromban megállt a növekedés. Nekem is inkább lógnak, szóval nem vagyok 100%ig elégedett, de melltartóban nagyon jól mutatnak. A nagy melleket viselni tudni kell, először nyűgnek éreztem, de aztán rájöttem mennyi előnye van. Akárki akármit mond, a férfiak imádják a nagy melleket!!!Ez vitathatatlan!Nekem középsuliban, az egyetemen, az állásinterjún, a munkám során mindig előnyt jelentett. Ha férfi partnerekkel kell tárgyalni, mindig én intézem. Az összes munkatársam rendelkezik a megfelelő szaktudással, de nekem még másom is van...:)Persze, akinek nagy melle van, meg kell tanulni, hogy nem szabad kiraknia. Vannak kivágott felsők, amit egy átlagos méretű nő felvehet, de egy nagy mellű már nem, mert közönséges lesz.

Tudom, hogy a szülés után még jobban megereszkedik, de akkor én már eldöntöttem, hogy felvarratom. Szülés előtt felesleges.

2011. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Éppen ezt furcsálom, hogy anyukámnak nagyon kicsi cicije van, mindig mondja, hogy ne akarjak kis cicit mert az sem jobb.

Remélem már nem fog túl sokat nőni.:)

2011. ápr. 20. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz nekem nincs akkora mellem, mint neked, de amikor én is 14 voltam hirtelen nőtt meg és utána abba is maradt. Bár tényleg mindenkinél más.
2011. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nőhet, legalábbis a dokik azt mondják... (én is ebben bíztam 14 éves koromban, de 75/B-nél megmaradt azóta is XD)20/L
2011. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!