Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen gyors Mo-on a szolgálta...

Milyen gyors Mo-on a szolgáltatós HSPDA sebessége? Elsősorban Győr, és környéke érdekelne, de kíváncsi lennék minél több mobilinternetet használó válaszára!

Figyelt kérdés
Nem ilyen válasz érdekelne, hogy gyors, nagyon gyors, meg apááám... Lassan utazom haza, és nem tudom melyik szolgáltató milyen sebességre képes. Gondolom Bp-n mindhárom szolgáltató képes lehet a 7.2Mbps-ra, ott talán jól le is van fedve. De mi a helyzet GY-M-S megyében? Ki az, aki konkrétan le is szokta mérni néha erre-arra, és tudna értelmes válasszal szolgálni? Jelenleg Vodafone-nál vagyok, remélem ők is produkálnak, mert nem szeretnék szolgáltatót váltani...
2010. dec. 15. 02:54
 1/2 anonim ***** válasza:
2010. dec. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, na ez egy nagyon tökéletes cikk volt, végigolvastam... De még mindig kíváncsi vagyok Győrre, és környékére minél pontosabban, meddig elérhető a 3G, és merre milyen? Persze ha senki sem ír, már akkor is van egy rálátásom, de azért kíváncsi lennék...
2010. dec. 15. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!