Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom? Hány...

Mennyit kéne fogynom? Hány kg-nak tippeltek?

Figyelt kérdés

[link]


175 cm magas vagyok.

mennyit kéne fogynom?

mit csináljak, hogy szexisebb legyek?:D


2011. ápr. 12. 23:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen testalkattal rendelkezem,mint te.A lábszáram dettó ilyen és ki nem állhatom.Csak én combosabb vagyok,de szerintem te rendben vagy.Ha nem vagy megelégedve magaddal akkor tornázz és még tutibb leszel.
2011. ápr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

nehogy halgass arra aki irta h fogyj 8 kilót


ne akarj anorexiás lenni,fél kilót sem kell fogynod


ha nagyon akarsz csinálni valamit,akkor combodat,hasadat alakithatod,de anélkül is jó ahogy van


8 kiló minusszal az egészségtelenül sovány kategória lennél

2011. ápr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
10%
Dehogy lesz anorex, ha lefogy 8 kilót. Szerintem kéne fogyni 8 kilót, az nem sok. Sokkal jobban nézne ki ha 8 lemenne.
2011. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
56%
Az a baj itt, hogy divat a kövérség. :(
2011. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nem a kövérség a divat, csak rengetegen nincsenek tisztában a fogalmakkal, és aki nem modell alkat, azt már kövérnek nevezik.

Attól még senki nem támogatja a kövérséget.

A képen látható lánynak egyetlen egy szépséghibája, hogy a lábai görbék. Ez viszont nem testalkat-függő, és nem is igazán tehet róla/ellene.

Ezen kívűl meg tipikus körte-alkat: Keskeny vállak, keskeny derék, kicsi/közepes mellek, széles medence, telt csípő (ettől még senki nem lesz kövér. Nem egy sportos alkat, de nem is túlsúlyos).

Ha leadna 8 kg-ot: Eltűnne a melle, látszódnának a bordái, és mindennek ellenére megmaradna a széles csípője, valószínűleg a combjai is (ami egyébként így sem vastag.)

2011. ápr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

nem nézel ki 175 centinek, inkább olyan 168 körülinek.

amúgy olyan 65 kilónak nézlek kb.

sztem is csak sportra lenne szükség.

2011. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Na, ez viharos blődség volt XD


Nincs semmi a képen, amihez viszonyítani lehetne, tehát a magassáát nem tudod saccolni.

2011. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
de vhogy nem tűnik olyan nyúlánknak, és a lábai is rövidnek látszanak ehhez a magassághoz...
2011. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
én is pont ilyen vagyok, pont 175 cm és 65 kg. talán 1-2 kg-tól szeretnék még megszabadulni, de inkább csak formálódni mostmár. én 10 kg-t fogytam és mindenki el van hűlve h milyen jó alakom lett :) szerintem neked is csak heti 3-4 sport (alakformáló torna, futás) kellene, meg persze odafigyelni az étkezésre, ami nem koplalást jelent, csak mondjuk azt, hogy vacsira már ne edd tele magad cukros, lisztes dolgokkal
2011. ápr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!