Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg nagy a hasam? (képpel)

Tényleg nagy a hasam? (képpel)

Figyelt kérdés

Az elején leszögezem, hogy nem érzem magam kövérnek. A hasammal is rendben vagyok. De anyukám állandóan azt mondja, hogy nagy a hasam...Szerintetek is? :O


[link]


2011. ápr. 6. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem, sőt!
2011. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy a hasad!:S

Az anyukádnak van szemüvege? Ha nem, akkor ideje lenni felirattatni egyet...ezt mond meg neki nyugodtan!

2011. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem nagy a hasad! :)
2011. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukad biztosan irigy rad. Csak sajnalni tudom.
2011. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
anyád hülye
2011. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nagy.Szerintem szép hasad van.Nehogy anyud miatt elkezdj fogyókúrázni.Amúgy egyik osztálytársam is tökre sovány, és ő sem gondolja magáról, hogy lenne hasa, és az anyukája meg azt mondja, hogy milyen nagy a hasa, közben tényleg abszolút nincs, sőt még hízhatna is..Szóval nehogy elhidd anyukádnak, hogy nagy.:)Amúgy én ezzel pont fordítva vagyok.Anya azt mondja, hogy nincs is hasam(lehet, hogy csak azért, mert nem akar megsérteni), én meg nagynak látom, de rajta vagyok, hogy lemenjen.
2011. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 bix ***** válasza:
azt akarja valszeg hogy ne hordj olyan felsőket amiből kilóg a hasad, ezért mondja, neked majd jó kisebbségi érzésed lesz és nem teszed. teljesen rendben van a hasad.
2011. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem sem nagy a hasad
2011. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagy, lehet hogy ülve hurkás és azért mondja. amikor nekem ilyen hasm volt az enyém is azt mondta, aztán ettem mint a hülye mert hogy úgyse nagy most meg fogyózom.
2011. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szép hasad van :3
2011. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!