Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyiket kéne először csinálja...

Melyiket kéne először csináljam, hogy feszes legyen a fenekem és a combom?

Figyelt kérdés

Folpack-ba szoktam tekerni magam 30-60 percre. És feszesítő krémet használok. Csak azt nem tudom, hogy a krémet elötte vagy utána kéne felkennem a fenekemre és a combomra.

És ha berekerem magam, akkor sokat kell mozognom, vagy elég egy kis mozgás.

Valaki esetleg csinál ilyet? Tapasztalat? Vélemény?


2011. ápr. 5. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
ekkora kamu kérdésekkel idegesíteni a népet... figyi, szerintem ez a folpack dolog már lejárt lemez.
2011. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biciklizni, b+....
2011. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

bassz*tok meg!! normálisan nem tudtok válaszolni ??

ennyi marhát istenem... ha a kérdező akarja akkor csinálja. semmi baja nem lesz tőle!

2011. ápr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, csináljon azt, amit akar, de ha ebből indulunk ki, akkor meg ne kérdezze meg, ennyi;-)
2011. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Haa valami nem tetszik akkor nem kell ide írni...aztán szop*tok lovat csőőcsőő
2011. ápr. 12. 05:50
 6/7 anonim válasza:

A te módszeredet nem próbáltam én tornázással érem el, napi 20-30 perc, de van hogy nem minden nap jut rá időm.



Azt meg végkép nem értem, hogy egyeseknek mért kell bunkózniuk. Akkor ne írj!

2011. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 andris1987 válasza:

Istenem nem hiszem el h még mindig ez a téma.

ÉRTSÉTEK MÁR MEG H A FOGYÁSHOZ NEGATÍV KALÓRIA EGYENSÚLY KELL! vagyis: a büdös életben nem fogsz lefogyni/feszes lenni, hha több kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz!

És mivel a koplalás a legrosszabb irány (a szervezeted izmot fog lebontani, nem pedig zsírt), marad az intenzív súlyzós edzés+anaerob eddzés, és a helyes étrend bevezetése.

Folpack, feszesítő krém...a sok sz*rra kidobod a pénzt, inkább menj el minden reggel és sétálj éhgyomorra intenzíven 40-60 percet (anaerob). Elég a kis mozgás??? Szerinted egy krém, és a csoda folpack mennyi kalóriát éget el? Megsúgom. SEMENNYIT--> EREDMÉNYTELEN

2011. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!