Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha éhes vagyok és nem eszem...

Ha éhes vagyok és nem eszem akkor le fog lassulni az anyagcserém?

Figyelt kérdés
Tegnap este, közvetlenül lefekvés előtt nagyon éhes lettem. Nem konkrét ételt kívántam, tehát nem rossz az étrendem, csak egyszerűen napközben meg nem voltam éhes és azért ettem kevesebbet, mint szoktam. A lényeg, hogy tényleg iszonyú éhes voltam, de nem ettem mert hát lefekvés előtt csak nem kellene. Ma meg az jutott eszembe, hogyha a szervezetem éhes akkor nehogy elkezdjen raktározni. Egy pohár vizet ittam, de gondolom az nem elég ahhoz, hogy "becsapjam". Mi ilyenkor a helyes megoldás?
2011. márc. 31. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A helyes megoldás az, hogy az embernek van egy jól kitalált étrendje, és 2-3 óránként eszik. Így soha nem lesz éhes. Ha akkor eszel csak amikor éhes vagy, akkor már rég rossz.
2011. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Direkt ezért írtam, hogy napközbe nem voltam éhes ezért lettem az este. Alapjába véve eszem legalább 6x egy nap, de előfordul mikor nem úgy alakulnak a dolgok. Így is erőltetve ettem egész nap. Ötleteket szeretnék kérni akik esetleg tapasztalják ezt, nem pedig hogy rossz az étrendem.
2011. márc. 31. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz hízni, ha normális, amit eszel, szóval nyugodtan. Nekem az elalvás előtti kaja a mindennapi "alvás-rítusom" része, nem tudnék elaludni nélküle, soha nem is szoktam le róla, csak átcseréltem egészséges, magas fehérjetartalmú cuccokra. Aztán így is lefogytam tisztességgel. :)
2011. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én általába majdnem mindig késő este szoktam a legtöbbet enni mert akkor vagyok éhes.
2011. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!