Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Általában miből áll a diétás...

Általában miből áll a diétás étrend, mit esztek?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki az étrendetek? Mit esztek egy nap reggelire stb? 3 étkezést tartotok vagy többször esztek kevesebbet?
2011. márc. 30. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

aki kb hetente le akar adni 1 kg-t az szerintem így egyen ahogy én és én is heti 1 kg-t fogyok:


reggeli: valamilyen gyümölcs (ez valamikor kimarad mert suli előtt ha van időm bekapok valamilyet de nem mindig van idő rá)

tízórai: (9 órakor): barna kenyérből készült, sajtos (nem olyan sok sajtos), zöldséges szendvics

ebéd: amit a menzán adnak, általába mindet emgeszem amit adnak, itt nem válogatok

tízórai: valami ami nem olyan hizlaló, sima natúr joghurt extrudált kenyérrel, vagy főtt tojás, rizs, vagy hal, esetleg müzli tejjel (de ezt nem ajánlom) vagy banán

és innentől kezdve már nem eszek semmit csak vacsorára (7 óra körül) egy nagy tál gyümölcsöt

naponta 2-3 órát sportolok (futás, torna, bicikli)

2011. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Én csak a kérdésre válaszolok, az étrendem valószínűleg pocsék, senki se utánozza!..


reggeli: egy tál műzli

tízórai: egy szelet műzli

ebéd: egy melegszendvics vagy egy péksüti

vacsora: valami kis főzelék, vagy egy kis saláta.

2011. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

reggeli: 2 szelet toast kenyérből szenya (parizerrel, sajttal, light margarinnal)

tízórai: gyümölcs

ebéd: ami éppen van.. leves/főzelék/tészta stb.. (itt még szerintem nyugodtan lehet tésztát is enni, hisz most még lemozgom)

uzsi: gyümi + szobabicó 1 óra :)

vacsi: tojásrántotta, vagy az ebédből egy fél adag

2011. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

enyém ilyen:

r: 2 sz tk kenyér+sajt/tojás/csirke-pulykamellfelvágott/mozzerella sajt (mikor mi)+zöldség

t: egy-két alma, v narancs, v mandarin

2 óra felé suliba iszok fehérjeturmixot (mert szeretem, és mert éhes is vagyok már, és valahogy jól esik XD)

ebéd (3-4kor) ami van, leves, főzelék, rizs, krumpli, feltét(hús, hal, tojás) és variálva (pörkölt, sült, natúr, párolt, sonkával, gombával töltött stb)

v: (6kor) túró vagy joghurt/kefír fahéjjal, citromlével és 2 db almával

2011. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Én így csinálom:

Reggeli: Általában müzli tejjel [kb 2 dl tej és 50 g müzli] vagy 1 melegszendvics 2 szelet teljeskiőrlésű toast kenyérből [főtt sonka, sajt, vaj]

Tízórai, suliban: 1 csokistej, 1 túrórudi vagy müzliszelet vagy valami ilyesmi [tudom, hogy ez nem épp a legjobb :D]

Ebéd: Amit anyu csinál, de kevesebbet, mint amennyit eddig ettem.

Uzsonna: -

Vacsora: Nem mindig vacsizok, de ha igen, akkor 1 kiwit, vagy 2 narancsot, vagy 1 almát, vagy 2 dl tejet.


Na, az én étrendem sem éppen a legtökéletesebb, de nekem ez felel meg, ez az, amit tartani tudok. Hetente kb másfél kilót fogyok.

2011. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!