Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lesz ez még valaha jobb? :/

Lesz ez még valaha jobb? :/

Figyelt kérdés

Én valami hatalmas édességfüggő voltam (vagyok).

Elkezdtem egyfajta életmódváltást, és igyekszem leszokni a nassolásról.


De olyan nehéz.. én eddig minden nap megettem kb 1 tábla csokinak megfelelő mennyiségű édességet, de gond nélkül meg tudok enni egymás után 2, 3 tábla csokit, vagy annak megfelelő mennyiségű édességet.


Szerencsére még nem vagyok elhízva, de fiatal vagyok (19éves) és nem akarom ezt folytatni örökre.



Nagyon szenvedek, meghalnék egy tábla csokiért, de igyekszem erős lenni.

Csináltam magamnak egy vigasz egészséges nassot (felvagdosott almára mézet folyattam, rá currypor), de kb 10 percre lett jobb.


Nagyon annak a határán vagyok, hogy elcsábuljak:$



Lesz ez még valaha jobb? Ha sok napig kibírom, akkor el fog múlni ez a kínzó érzés?:S


2011. márc. 20. 21:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

hát nem jut minden napra itthon 2-3 táblányi, kb 1 szelet csokinyi édesség az, ami jut 1 főre itthon, csak ha például elmegyek barátomékhoz, ott is mindig kapok csokit, meg innen-onnan, plusz a házi kekszet is nagyon szeretem, az meg van itthon mindig. Megoldom én azt.


Tegnap ügyes voltam, az összes elcsábulásom ,az egészséges nasimon kívül két db házikeksz volt:) asszem ez elég jó magamhoz képest:) remélem a ma is hasonlóan jól fog sikerülni, bár mindig az esték a nehezek.

2011. márc. 21. 15:42
 12/13 anonim ***** válasza:
30 éves kétgyerekes anyuci vagyok és soha nem hittem volna anno 19évesen, hogy egyszer kárát látom annak, hogy imádom az édességet...két szülés után is imádom és még jobban kívánom mint valaha és van rajtam 18kg plusz a tíz évvel ezelőtti állapothoz képest. Nem vagyok boldog és küzdök. Persze imádom a lányaimat, Ők boldoggá tesznek, de ha tükörbe kell néznem, rögtön elszomorodom. Igyekezz kordában tartani ezt a függőséget, mielőtt így jársz mint én! Jóindulattal írom, mert hidd el, rohadt szar lesz hájasan élni. Igyekszem tenni ellene, most hogy itt a tavasz és sportolok, de ennem muszáj (főleg mert még szoptatok). Ezért átérzem a gondodat és sok sikert kívánok ahhoz, hogy elérd amit szeretnél!!!!
2011. márc. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Juliee vagyok. Sajnos nincs fent a neten a teszt. De ha megveszed a márciusi számot ott pikk-pakk el tudod olvasni.

Remélem sikerül!

Nekem kerek egy hetet és egy napot sikerült kibírnom. Mai bűnöm egy túrórudi és két lehelet vékony kakaós palacsinta. :((( Rá egy pár órára azonnal neki is estem a tornának.

2011. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!