Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Deviza hitelesek, hogy birjáto...

Deviza hitelesek, hogy birjátok? Lesz ez jobb valaha? Biztassatok légyszi.

Figyelt kérdés
ebben a hóban már 50ezerrel meghaladjuk a 3 havi elmaradást. Jövhóban rezsit kell fizetnünk talán májusban tudjuk 3havi alá szoritani. 2 gyerekkel gyeden picike lakás sok törlesztő. Ki hogy bírja? Mikor bontják a szerzödést és mi jön utána? (otp) vagy javulni fog a helyzet?
2011. márc. 19. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos abban nem lehet bízni, hogy rövidtávon javulni fog a helyzet. Úgy hallottam, hogy az OTP elég sokáig kivár, de ebben nem vagyok biztos. Próbáljatok meg valamilyen könnyítést kérni a banktól, hátha az segít.
2011. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 10 hónapig nem tudtam törleszteni,amikor felmondták a hitelt.Vissza állitattam,de dupla törlesztővel engedélyezték,és a 110.000 ezer Ft-os közjegyzői dijat is ki kell nyögnöm,meg a felszólitó levelek dijait, is aminek darabja 15.000 Ft.Ez utóbbinak az összege 330.000 Ft,mint felszólitó levelek felszámolt költségei!!!Azonnal menj be a bankba,és próbálj egyezkedni velük.A törvény szerint kötelességük "segiteni"amibe persze köszönet nem lesz,de legalább nem kerültök az utcára.Valószinüleg még azt is felfogják számolni,hogy a titkárnő mennyi kávét főzőtt az adott hónapban,de nem tudunk mit csinálni,egyenlőre az állam nem szól ebbe bele.Semmiféle más segitséget ne vegyél igénybe,pl.ilyen olyan magán személyek,hirdetéseit akik előre pénzt kérnek.Senki mással ne egyezkedj,csak a bankal.
2011. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, bár én tudom fizetni a devizahitelemet. A legfontosabb, hogy a hiteledet fizesd a rezsi tartozásra jóval kevesebb a kamat és sokkal könnyebb velük az egyezkedés. És megpróbálhatsz a bankkal is aludozni, például egy ideig csak a kamatokat fizeted és majd, ha te is elhelyezkedsz visszaállítjátok a törlesztőrészletet. És ha visszamentél dolgozni próbáljátok meg egy olcsóbb hitelre kiváltani a jelenlegit. Addig is fel a fejjel.
2011. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi! Utolsónak: már BÁR listára tettek, igy egyelőre nincs esély a kiváltásra sajna. És türelmi idős a szerződés mégis az egekben a törlesztőnk!
2011. márc. 20. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen.. a törlesztő kifizetése miatt szinte minden másról le kellett mondani..nem tudom meddig tartható még.. elkeseritő a helyzet.
2011. máj. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem kellett volna beleugrani minden sz@r hitelbe.Ördögi kör, soha nem tudsz tőle szabadulni.
2011. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!