Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki mit gondol errol?

Ki mit gondol errol?

Figyelt kérdés

Avagy most kezdtem el edzoterembe jarni es az lenne a kerdesem, hogy mit gondoltok melyik gyakorlatok azok, amelyek a legesleghatekonyabban fogyasszak a HAS-rol a folosleget? Nem baj, ha mashonnan is fogyok, mert tudom hogy "helyi fogyas" nincs, de tudna valaki tanacsot adni azzal kapcsolatban, hogy hogyan adjam le mindel elobb es minel hatekonyabban a hasamon levo folosleget?

Tapasztalatok? Tanacsok?

Elore is koszonok minden ertelmes valaszt. :)


2011. márc. 18. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A kardiogépeket célozd meg, mert az mindenhol átmozgat, és magas pulzuszámon kezd el égni a zsír. Én így csinálom 2 hónapja, 5 kilót fogytam: 1 óra kardio, ami áll 20 p sífutó, 20 perc futógép(ebből kb 13-15 perc futás), és 20 p taposó. Ezután hasazok még egy fél órát. Fontos, hogy ezeket között ne tarts szünetet. ez hetente 2x, otthon pedig ugrabugra DVD, és hasazás minden nap. sok sikert és kitartást!
2011. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azok a gyakorlatok, amelyekkel a legnagyobb munkát végzed. vagyis, amit a legnagyobb súllyal képes vagy végezni.


Guggolás, felhúzás, lábtológép, húzódzkodás(lehúzás csigán) evezés (súllyal, vagy csigán), fekvenyomás, nyakból nyomás.

2011. márc. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisz85 ***** válasza:
Heti 3x másfél órát csinálj aerob intenzitáson kb. 130 as pulzussal , és 2x legalább edz a teremben gépeken, illetve diétázz, és szépen fog lemenni a hasadról.
2011. márc. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!