Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen testhez mit kell tennem?...

Ilyen testhez mit kell tennem? Hogy érhetem el? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

[link]

Jobb képet nem találtam, de talán ebből is rémlik mire gondolok.

Most átlagos testalkatom van, semmi izom.

24L


2011. márc. 17. 22:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%
Olyan tested van mint Kimnek? Van fogalmad róla hogy milyen sok lány cserélne veled?
2011. márc. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Először is meg kell jegyeznem,hogy szörnyen néz ki a képen a nő.

És az is elgondolkodtató,hogy miért egy híres lesz-bi a példaképed:D.

Na,de ez nem rám tartozik,uh a recept: szálkásító diétával lecsökkented a testzsírod kb 12-15%ra-ez nőknél már sportolói adat,szinte már versenyforma-,két hetente mérd/méresd,hogy normális ütemben megy-e lefelé.

[link]

[link]

Ez a csaj sportol is,mert bár extrém sovány mégsem egy plöttyed,uh heti 3x átmozgató súlyzós edzés

[link]

Másik napokon meg heti 3x 1óra spinning.

Természetesen a heti 6 edzést ne egyik napról a másikra kezd,de kb fél év alatt illene eljutni a heti 6 edzésig.

Aztán ha eléred a formát,akkor majd néznek nagyokat a fi...,bocsánat a lányok:P.

2011. márc. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
L Word... Várj csak... Akkor már értem miért akarsz fiúsabb testet. Előző voltam.
2011. márc. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mmint előző előtti voltam.
2011. márc. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
de randa az az anorex csontváz, amit linkeltél, nehogy már ilyen akarj lenni :S
2011. márc. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nőies alkatod van, vékony, íves derék, széles csípő, akkor sajnos el kell, hogy keserítselek, abból Te soha az életben nem leszel ilyen alkat.

Lehetsz izmos, kidolgozott a saját arányaiddal, de ilyen egyenes, fiús testfelépítésed nem lesz soha, ebbe a genetika is beleszól nagyban.

2011. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

00:00-es: Te nem gondolkoztál még el azon, hogy lehet hogy b*zi vagy?:$ nem rosszindulatból mondom

takard le a fejét, te se mondanád meg, hogy lány.

2011. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

00:09

Ha ez ugyan az a csaj, mint az előző képen a jobb oldali, akkor itt legalább 10 kilóval kevesebb.


Utolsó

Nemvagyok b.zi:D Eddig mindig nőiesebb alakú barátnőim voltak, nem is tetszenek kifejezetten az ilyen fiús alkatú lányok, de akit a kérdező belinkelt, benne megfog valami amit nemtudok elmagyarázni.

2011. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ufff, azt hittem először, valami tizenöt éves punk-rocker gyerek :S

Ez komolyan nő?!

2011. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Amúgy ennek genetikailag ilyen az alakja, szóval nem nagyon lesz ilyen alakod soha :P

Kivéve, ha mától kezdve, korai halálod napjáig koplalsz :P :P


Én majd eszem az emlékedre :D

2011. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!