Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igazodik a fej és a nyak a...

Igazodik a fej és a nyak a testhez?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik a kérdés, lehetőleg csak normális válaszokat adjatok...

Szóval, nemrég kezdtem az edzést, mert rettentő vékony voltam (53-55kg a 170 centimhez). Persze elkezdtem a tömegelést ezerrel, jön is azóta pár kg, de még mindig a normál súly alatt vagyok. Tudom, évek kellenek, hogy elérjek egy bizonyos szintet.

Viszont (valószínűleg a vékonyságomnak köszönhetően) az arcom is vékony, talán a fejem is kisebb az átlagnál. A nyakam is vékony, meg hosszúnak tűnik.

Ezeken tudok valahogy változtatni, vagy a méreteimmel egyensúlyban fog ez is fejlődni? Esetleg így marad?

19F


2011. szept. 8. 21:12
 1/4 anonim válasza:
Nem, a fej és a nyak külön életet élnek xD
2011. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyit vastagodhat simán az edzéstől,de lehet rá külön is edzeni.

Az a neve-fejhám.gugli

Ha meg az arány érdekel-akkor a befeszített felkar mérete az ideális nyak aránya.

Pl befeszíted a karod a kerülete 42cm,akkor a hozzá illő nyakméret szintén 42cm.

Persze jóval nagyobb/kisebb izomkerületnél ezek az arányok nem érvényesek.

2011. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem igazodik. Főleg a fejméret nem. Egyre több "testépítőt" látni, akik jó esetben 170 centisek, a karuk olyan mint a combom, a nyakuk is, rajta meg ott fityeg egy röhejesen kicsi fej:)

30f

2011. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fej hogy kicsi az genetika azon soha a b..ös életbe nem fogsz változtatni mert ha hizól attol az arcod kerekebb lesz de a koponyàd nem fog nőni, a nyakat lehet edzeni vastagítani edzéssel , de viszont rondak a kisfejű emberek , meg a nagyfejűek is gyúrd ki magad legalább a tested legyen jó sok sikert.
2021. okt. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!