Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha az anorexiások tudnak...

Ha az anorexiások tudnak csontsoványak lenni akkor az én combomnak is vékonyodnia KELL, nem?

Figyelt kérdés
Hihetetlen hogy 164/52 kilóval 58cm a combom átmérője! Már tornázni se merek, pedig szeretek de nem akarom, hogy még izmosabb legyek. Vajon ha koplalnék vékonyodna a combom? Van rajta háj, kézzel fogható, mi az hogy nem megy le?!
2011. márc. 16. 12:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
171cm vagyok,a combom a legvastagabb helyen 45cm..szerintem nem vékony.
2011. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem erre irányult a kérdésem, hogy kinek mekkora, mert ezzel nem megyek többre, de teljesen lényegtelen majd kitapasztalom egyedül hogy fogyjak belőle.
2011. márc. 16. 19:26
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én a futást/kocogást tudnám azért ajánlani, nekem 2 hónap alatt -5 cm lement combokból, mert engem is ez a rész idegesített a legjobban.
2011. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

16:39 szellemeskedés helyett figyelhetnél jobban matekórán. kerület/3,14=átmérő.

Egyébként a kérdező valószínűleg a kerületre gondolt.


A kérdésre válaszolva az genetika, hogy hol mennyi izom van, ezeket nem célszerű elsorvasztani, fogadd el magad ilyennek.

Ha végleg nem kapsz magadra ruhát akkor egy varrónő segíthet rajtad.

2011. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Amikor még 70 kiló voltam csak varrattatott nadrágokban jártam. Ezért gondoltam arra, hogy -18 kiló után talán megérdemlem, hogy én is rendes nadrágokat választhassak. :)

Köszönöm a segítségeket.

2011. márc. 17. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!