Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nincs izomlázam? Valamit...

Miért nincs izomlázam? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Elkezdtem csinálni zsírégető tornákat kétnaponta emellett naponta egy órát intenzíven biciklizek.. magas pulzusszámmal és izzadok is ahogy kell. de nincs izomlázam. Vagy zsírégető tornáktól nem is kell hogy legyen? ez normális? vagy valamit rosszul csinálok?
2011. márc. 10. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Zsírégető tornától nemhiszem hogy olyan nagy izomlázadnak kéne lennie. Súlyzós edzéstől az első 3-4 hétben van, de utána már ahhoz is hozzászoksz.
2011. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az sem jelent semmit, hogy nagyon izzadsz, mert csak vizet izzadsz ki, amit majd úgyis pótolni fogsz.

Én a héten az intervallumos futás kezdtem el. Ott azt éreztem főleg a gyors szakaszokon, hogy zsibbad a lábam. Utánna volt is izomlázam, főleg a combomban.

De azt sajnos nem tudom, hogy milyen zsirégető dvd-t csinálsz. Én csináltam norbit. Hát azért az első alkalom után azért nekem volt izomlázam. De az is attól függ, hogy milyen edzettségi állapotban vagy.

Milyen tornát csinálsz?

2011. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az izomláz apró izomSÉRÜLÉSEKTŐL van, amik megtelnek folyadékkal, ami feszít, és ettől fáj az izomláz. Szóval nem kell sajánálni, hogy neked nincs ilyen, mert nem egy egészséges dolog. Tévhit, hogy jó az izomlás és rá kell dolgozni.
2011. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az izomláz akkor van ha bemelígétés nélkül mozogsz nem azért hogy izmosodsz.
2011. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Tévedés..Az Izomláznak érzett fájdalom az izomrostok elszakadásától van,ezért izmosodik az ember ha sokat gyúr,mert az elszakadt izomrostok helyett újat kell építeni ... :)


egy nővérke :)

2011. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
+ hozzá teszem a tejsav szinted is megemelkedik ilyenkor :)
2011. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nővérke! Ha megengeded, én azért inkább egy sportorvosnak hiszek, aki az izomlázat az izomsérülésnek tulajdonítja, és negatívnak ítéli, mint mindenfajta sérülést.
2011. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!