Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » (Bármilyen kérdést felteszek...

(Bármilyen kérdést felteszek nem fogadja el). Elolvasnátok amit leírtam?

Figyelt kérdés

Bérletem van egy sportközpontban.

Van konditerem,uszoda,szauna..

Abban kérném a segítségeteket,hogy megírnátok nekem,hogy a kondi terembe milyen gépekre menjek és mennyi időre..Melyikkel kéne kezdeni? Futópad vagy evezőpad?esetleg elliptical coast trainer? Biciklizem is? A lábamat és a karomat is erősítsem súlyzókkal ha igen mikor,vagy hagyjam inkább?Úszni az edzés után szeretnék,de ez nem lenne gond??

Elkezdtem a fogyókúrát,de nem szeretném magam idő előtt teljesen kikészíteni..Mivel már 39 éves vagyok,gondolom a kilók már nem olyan könnyen jönnek le,és figyelnem kell arra is,hogy megfelelően legyen elosztva az izmom..

Tudna valaki egy "edzés tervet" összeírni?

Még valamit..Az ugye nem gond ha minden nap mennék a sportközpontba? mennyi időt szánjak 1 nap edzésre??

köszönöm a segítséget.

39/N


2011. márc. 7. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Gratulalok a kezdo lepeshez, amit megtettel egy egeszsegesebb elet fele.


Szerintem keress egy personal trainert (edzot) a konditeremben es kerd az o segitseget. Ahova en jartam eddig, ott mindig volt 2-3 edzo, akik csak azert voltak ott, hogy a klienseknek segitsenek. Ok kepzettek, hogy egy testreszabott edzestervet osszeallitsanak neked azt szem elott tartva hogy mi a celod. (fogyas, szalkasitas, izomnoveles stb.) Raadasul egy szemelyes tanacs sokkal hatekonyabb, mint igy ismeretlenul, latatlanul tanacsokat adni. Mondd el az edzonek mit szeretnel elerni, kb. mennyi ido alatt, hanyszor van idod eljarni, miket eszel stb. es o reszletes edzestervet + etrendet tud neked osszerakni, hogy sikeres legyel.

2011. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na igen,de van evvel egy kis gond..Én Angliában élek,és annyira még nem tudok angolul (sajnos az agyam sem a régi már:) nehezen fogja be a tanultakat) hogy megkérjem erre..A felét sem érteném,hogy mit mond..csak bólogatnék lelkesen..Ezért is kértem itt segítséget.
2011. márc. 7. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!